Kategorie

Opinie i recenzje

Opinie o Horpol S.A.

Horpol S.A. Piaseczno

Skupujemy zbiorniki

Dostawa kurierem

Czy wiesz, że oferujemy Ci darmową dostawę od wartości zamówienia 600 zł brutto ?
Przesyłki realizujemy firmą kurierską DHL.

Google +

Płatności

Motopompa półszlamowa Subaru PTX 301 ST CNBOP

100482
Producent: SUBARU
szt.
Cena netto: 2 350,00 zł / szt. 3 569,46 zł2 890,50 zł / szt.


Motopompa półszlamowa Subaru PTX 301 ST CNBOP

 

Motopompa półszlamowa PTX301ST zaprojektowana jest dla średnio-ciężkich zastosowań gdzie zawarty w wodzie piasek lub kamienie uniemożliwiają użycie standardowej pompy do wody lekko zabrudzonej.
Motopompa charakteryzuje się trwałą i mocną konstrukcją. Mechaniczne uszczelnienie wykonane jest z węgliku krzemowego. Wirnik i wewnętrzna obudowa wykonana jest z utwardzonego żeliwa dla pracy w ciężkich warunkach. Obudowa modułu pompowego wykonana jest z aluminium.
PTX301ST jest pompą samozasysającą to znaczy ma zdolność rozruchu bez konieczności zalania rurociągu ssawnego, wystarczy zalać moduł pompowy.

Specjalna oferta cenowa trwa od 19 września 2016 do odwołania


Typowe zastosowania:  

Wypompowywanie wody z rozlewisk, studni, piwnic, rowów melioracyjnych, zamulonych zbiorników, kanałów, zbiorników wodnych naturalnych i sztucznych oraz wód płynących, wody z wykopów o dużym zanieczyszczeniu, napełnianie zbiorników samochodów gaśniczych, itp.
Motopompy szlamowe Subaru przeznaczone są do najcięższych zadań związanych z przepompowywaniem wody i jej nieagresywnych i/lub brudnych roztworów.

Posiadają najłatwiejszy na rynku system demontażu pokrywy wirnika dla oczyszczenia wnętrza – nie wymaga kluczy ani demontowania innych elementów składowych pompy.
Ogólnie pompy Subaru charakteryzuje dobry stosunek wagi do wydajności.
Silniki EX motopomp Subaru spełniają wszelkie normy ekologiczne w zakresie emisji spalin, dlatego produkty te posiadają normę ochrony środowiska ISO 14001. Technologia łańcucha rozrządu zapożyczona z samochodów sportowych Subaru zmniejsza zużycie części silnikowych, obniża hałas o 2 dBA w stosunku do innych silników tej samej klasy, oraz wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.

Podstawowe dane:

Przyłącza: 3"x3"

Maksymalna wysokość podnoszenia: 23m

Maksymalna wydajność: 1000 l/min

Głębokość ssania: 8m

Silnik: benzyna, 4-suwowy, chłodzony powietrzem, OHC

Pojemność zbiornika: 3.6 l

Wymiary: 527×368×417 [mm]

Waga: 27,6 kg

 

Najważniejsze rozwiązania konstrukcyjne motopomp szlamowych do prac lekkich:

 • Pompa samozasysająca wymaga tylko wstępnego zalania.
 • Samosmarujące uszczelnienie krzemowo-węglowe zapewnia wytrzymałość i trwałość i jest odporne na działanie drobinek materiałów ściernych.
 • Wirnik i obudowa wirnika wykonane z żeliwa zapewniają wysoką trwałość i niezawodność w zmiennych warunkach pracy.
 • Dzięki zastosowaniu aluminium obudowa pompy jest lekka i odporna na uszkodzenia
 • Podkładki dystansowe zapewniają właściwe utrzymanie odległości wirnika i obudowy i niezbędną regulację wynikającą z naturalnego zużycia wirnika.
 • Standardowe wyposażenie obejmuje zestaw narzędzi, przyłącza przewodów, kosz ssawny i opaski zaciskowe.
 • Duży zbiornik zapewnia długotrwałą pracę pomiędzy tankowaniami. Sitko w otworze wlewowym zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do paliwa.
 • Silniki Subaru wyposażone są w czujnik zapewniający wyłączenie silnika w przypadku zbyt niskiego poziomu oleju (opcja, nie dotyczy silników Diesla).
 • Każdy tłumik zaprojektowany jest indywidualnie do każdego modelu silnika, zapewniając optymalny poziom wyciszenia. Silniki benzynowe wyposażone są w dodatkowy łapacz iskier.
 • Zawór odcinający paliwo z przezroczystym zbiornikiem zanieczyszczeń (silniki benzynowe)
 • Subaru udziela 3-letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty. Szczegóły w Ogólnych Warunkach Gwarancji