Skrzynka na defibrylator AED Rotaid Solid Plus

  • Dodaj recenzję:
  • 101733
  • szt.
  • Cena netto: 1 150,00 zł / szt. 1 414,50 zł / szt.

Skrzynka na defibrylator AED Rotaid Solid Plus

Rotaid Solid Plus jest innowacyjną szafką AED, która zapewnia bezpieczne przechowywanie urządzenia AED. Charakterystyczny kształt i okrągły zielony kolor, ułatwiają znalezienie. Duże logo AED umieszczone w przeźroczystej części centralnej, powoduje, iż wiesz od razu, że tu jest urządzenie ratownicze.

Szafki serii ROTAID ochronią Twój defibrylator AED na długie lata przed kurzem, wilgocią, solą i aktami wandalizmu.

Szafa może być otwarta intuicyjnie, usuwając całą pokrywę. Dlatego ratownik ma pełny dostęp do defibrylatora, który wisi za pośrednictwem wspornika na ścianie dowolnego obiektu wewnątrz i na zewnątrz. Pokrywa jest przymocowana do płyty tylnej za pośrednictwem pasa i po otwarciu nie absorbuje uwagi ratownika (np. gdzie ją odłożyć). Na pasie pokrywa będzie swobodnie zwisać odsłaniając 100% zawartości szafki. Hak ze stali nierdzewnej przymocowany do dolnej części obudowy może posiadać uszczelnienia.

Pokrywa posiada profil z zagłebieniami dla optymalnej przyczepnościo i chwytności oraz strzałki kierunkowe otwarcia. Wykonana jest w 100% z poliwęglanu o grubości 5 mm. Solidną ochronę i zapewnia wysoki stopień ochrony IP dla wody i kurzu. Ponadto pokrywa jest pokryta zabezpieczeniem UV w celu ochrony przed bezpośrednim padaniem promieni słonecznych (promienie nie przechodzą do środka, a kolor obudowy nie blaknie).
Generalnie szafka wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na wysokie i niskie temperatury, wilgotność i uderzenia. Ogromną przewagą nad szafkami wykonanymi z metalu jest 100% odporność na rdzę.

Rotaid dodatkowo może być opcjonalnie wyposażony w alarm akustyczny. Jeśli potrzebujesz tej funkcjonalności wybierz ją z opcji produktu obok ceny.

Rotaid spełnia najwyższe wymagania jeśli chodzi o trwałość dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym oraz wykorzystaniu recyklingu tworzyw sztucznych.

Podstawa wykonana jest w 100% z tworzywa HDPE i oferuje ochronę dla praktycznie wszystkich typów urządzeń AED na rynku: Philips, Lifeline, Lifepack, Samaritan Pad, PowerHeart, Zoll.


W przypadku zabezpieczenia przed nieautoryzowanym użyciem zalecamy doposażenie skrzynki w alarm akustyczny (wybór z opcji obok ceny)
.
Skrzynka powinna być oznakowana znakiem AED, ew. znakiem AED z instrukcją podstawową lub oboma tymi znakami (wybór z opcji obok ceny).

Opcjonalne oznakowania wykonane są z płyty PCV.
Oznakowanie "automatyczny defibrylator zewnetrzny" posiada wymiar 160 x 250 mm.
Oznakowanie-instrukcja posiada wymiar 180 x 250 mm.

 

Wymiary i waga:

Długość 48 cm
Szerokość 48 cm
Głębokość 18 cm
Waga 6,7 kg