Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Defibrylator AED Philips HS1 z baterią i elektrodami, w torbie

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 101524

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 964,76 zł brutto
 • Cena netto: 4 300,00 zł / szt. 4 644,00 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
 • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Defibrylator AED Philips HS1 z baterią i elektrodami, w torbie

 

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Standard przeciwdziała przyczynom nagłego zatrzymania krążenia. Jest niewielki, bardzo lekki, intuicyjny w obsłudze i niezawodny, jego parametry spełniają wszystkie współczesne wymagania.

Defibrylator jest wyposażony w funkcję poleceń głosowych, które prowadzą osobę udzielającą pomocy krok po kroku przez wszystkie czynności ratujące życie. Posiada 8-letnią gwarancję.

 

Defibrylator AED Philips HS1 z baterią i elektrodami zalety

 

Philips HeartStart HS1 to automatyczny defibrylator przeznaczony do użytkowania w przestrzeni publicznej, hotelach, szkołach, biurach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dopasowywanie tempa poleceń głosowych do działań osoby ratującej. HS1 to jednocześnie solidna konstrukcja i niezwykła lekkość, co czyni go urządzeniem wyjątkowym. Defibrylator zaprojektowano w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą. Sprzęt jest umieszczony w torbie transportowej STANDARD. Wzmocnione etui na AED obszyte Cordurą® pozwala na przechowywanie nie tylko samego defibrylatora, ale także dodatkowych akcesoriów. Zamykane na zamek błyskawiczny opakowanie posiada okienko inspekcyjne, umożliwiające podgląd diody pokazującej status defibrylatora. Ma jedną komorę główną oraz wydzieloną dodatkową przestrzeń na akcesoria: zapasową kasetę z elektrodami dla dorosłych lub pediatrycznymi i baterię. Wewnątrz umieszczono przezroczystą kieszeń ze skróconą instrukcją obsługi defibrylatora. Specjalne otwory wycięte z boku torby przepuszczają sygnały dźwiękowe komunikujące ewentualne alarmy urządzenia. Torba posiada 24-miesięczną gwarancję.

 

 

W skład zestawu AED HS1 wchodzą:

 • Defibrylator terapeutyczny Philips HeartStart HS1
 • Torba transportowa do defibrylatora Philips HeartStart HS1 w wersji Standard
 • Jedna para elektrod terapeutycznych do defibrylatora Philips HeartStart HS1 dla dorosłych
 • Bateria litowo-manganowa do defibrylatora Philips HeartStart FRx/Hs1 M5070A


Akcesoria dodatkowe:

elektrody terapeutyczne Philips HS1 dla dzieci
zestawy szkoleniowy dla dorosłych Philips HeartStart HS1 pozwalający uruchomić funkcję szkoleniową
elektrody szkoleniowe zastępcze do defibrylatora Philips HeartStart HS1 do zestawu szkoleniowego
zapasowe elektrody terapeutyczne Philips HeartStart HS1 dla dorosłych
zapasowa bateria litowo manganowa do Defibrylatora Philips HeartStart FRx/HS1 M5070A

 


OSZCZĘDNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Defibrylator HS1 umożliwia trzy tryby użytkowania - nie ma potrzeby zakupu trzech różnych urządzeń:

 • Tryb terapeutyczny - do udzielania pomocy dorosłym.
 • Tryb szkoleniowy - pozwalający na przeprowadzanie szkolenia, dzięki czemu nie trzeba kupować osobnego defibrylatora treningowego. Wystarczy zestaw treningowy podłączony do terapeutycznej wersji Philips HS1, żeby zmienić urządzenie w wersję szkoleniową.
 • Tryb defibrylacji u dzieci poniżej 8 lat (25 kg) tym samym urządzeniem po zainstalowaniu specjalnej kasety z elektrodami SMART Pads do defibrylacji niemowląt i małych dzieci. Defibrylator automatycznie przełącza się w tryb pediatryczny charakteryzujący się niższą energią oraz instruktażem RKO dostosowanym do małych pacjentów.

 

PROSTY W OBSŁUDZE

Aby włączyć defibrylator, wystarczy pociągnąć za zielony uchwyt (rączkę). Po uruchomieniu urządzenie wyda jasne polecenia głosowe, które w prosty sposób poprowadzą osobę ratującą przez cały proces udzielania pomocy – od przyklejenia obu elektrod na ciele poszkodowanego, przez wykonanie defibrylacji, aż do prowadzenia resuscytacji krążeniowo - oddechowej we właściwym tempie. Udzielane są również wskazówki dotyczące częstości i głębokości uciśnięć klatki piersiowej oraz wykonywania oddechów ratunkowych.

 

INTUICYJNY

Defibrylator AED Philips HS1 to sprzęt zaprojektowany w sposób ułatwiający obsługę osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z defibrylatorem AED. Proste grafiki i czytelnie podawane informacje sprawiają, że w każdym momencie osoba udzielająca pomocy wie, co należy robić.

 

INTELIGENTNY

Wszystkie polecenia głosowe, które prowadzą osobę udzielającą pomocy przez obsługę defibrylatora w trakcie akcji ratowniczej dostosowywane są do etapu, na jakim znajduje się użytkownik – ratownicy nie muszą czekać na kolejne komendy urządzenia, a także nie są przez nie wyprzedzani, dzięki czemu akcja jest sprawna i mniej stresująca. Wyposażony w algorytm SMART określa, czy wykonanie defibrylacji jest zalecane.


WSPIERAJĄCY

Urządzenie prowadzi instruktaż resuscytacji osób dorosłych przez całą akcję ratunkową. Podstawowe słowne instrukcje dotyczą ułożenia rąk, wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykonywania oddechów ratowniczych czy głębokości i częstotliwości uciśnięć klatki piersiowej wydawane są przez defibrylator po naciśnięciu migającego niebieskiego przycisku “i”.

 

IMPULS

HS1 jest gotowy do defibrylacji już w 8 sekund od zakończenia RKO! Używa najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego o energii w przedziale 150-160 dżuli, którego efektywność została potwierdzona w ponad 40 recenzowanych publikacjach.

 

BATERIA

Bateria nie jest przeznaczona do ładowania. Stan poziomu naładowania baterii jest codziennie sprawdzany automatycznie w autotestach. Bateria pozwala na wykonanie 200 wyładowań pełną energią lub 4 godziny ciągłej pracy aparatu AED. Producent udziela na nią 4-letniej gwarancji.

 

PROSTA KONSERWACJA

Konserwacja defibrylatora HeartStart jest wyjątkowo łatwa do wykonania. Defibrylator codziennie wykonuje autotest. Ponadto, auto-test po wprowadzeniu baterii jest wykonywany każdorazowo po instalacji w urządzeniu baterii. Funkcje automatycznych testów wbudowane w defibrylator eliminują konieczność jakiejkolwiek ręcznej kalibracji.

 

LEKKI I KOMPAKTOWY

AED Philips HS1 waży zaledwie 1,5 kg. Przechowywany jest w poręcznej, płaskiej torbie lub w szczelnej i niezwykle wytrzymałej skrzynce PELI™. Jego rozmiar i waga są niepodważalnym atutem, gdy urządzenie ma być często przenoszone. Parametry fizyczne Wielkość 7 cm x 19 cm x 21 cm (gł. x wys. x szer.)

 

PRZECHOWYWANIE DANYCH W DEFIBRYLATORZE

Dane z ostatniego użycia defibrylatora HeartStart do celów medycznych są automatycznie zapisywane w wewnętrznej pamięci urządzenia. Zachowane dane można w prosty sposób przenieść do komputera z zainstalowaną aplikacją pakietu HeartStart Event Review firmy Philips.

UWAGA: z defibrylatorem HeartStart firmy Philips należy stosować wyłącznie akcesoria zatwierdzone do użytku przez firmę Philips. Podłączenie niezatwierdzonego akcesorium może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart. Korzystanie z uszkodzonego lub przeterminowanego sprzętu lub akcesoriów może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart HS1 i/lub wystąpienie obrażeń ciala pacjenta lub użytkownika.

 

Najlepsza technologia.

Philips HeartStart HS1 korzystając z rozwiązań technologicznych wiodącego producenta elektronicznej aparatury medycznej, stanowi najwyższej klasy defibrylator automatyczny przeznaczony do przestrzeni publicznej. Długoletnia gwarancja na aparat oraz elementy zużywalne takie jak bateria i elektrody, świadczy o wysokiej pewności i jakości oferowanego sprzętu.

 

Nieskomplikowany i zrozumiały.

Jedną z największych zalet defibrylatora AED Philips HS1 jest prostota i intuicyjny interfejs. W nagłej sytuacji, w której wymagane jest użycie AED, wystarczy nacisnąć zielony guzik z symbolem włączenia lub pociągnąć wyraźnie wyróżnioną dźwignię pokrywy elektrod, aby aparat uruchomił się i zaczął komunikować jakie czynności należy podjąć. Od tego momentu krok po kroku AED instruowało będzie osobę ratującą, co po kolei trzeba robić. Tempo, długość zdań oraz ilość poleceń w każdym komunikacie zostały dobrane tak, aby nie przytłoczyć ilością informacji, zachowując równocześnie wszystkie merytoryczne wartości.

 

Pewność wynikająca z jakości.

Obudowa HS1 wykonana jest z bardzo dobrej jakości tworzywa ABS. Urządzenie ma certyfikat potwierdzający sprawne działanie po upadku z wysokości 1 metra – jest wytrzymałe, a równocześnie lekkie, waży tylko 1,5 kg. Producent opatrzył je aż 8-letnią gwarancją. Na baterię udzielana jest 4-letnia gwarancja, a na elektrody 2-letnia (o ile wcześniej nie nastąpi użycie). Co każde 2 godziny HS1 wykonuje autotest sprawdzający gotowość do działania. Sprawdzana jest między innymi wilgotność żelowych elektrod (dla zapewnienia skutecznej defibrylacji), co jest ewenementem w tym segmencie produktów.

 

Trening to podstawa.

Wytyczne Resuscytacji wskazują na konieczność powtarzania szkoleń z udzielania pierwszej pomocy – również w zakresie korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Unikalna funkcja umożliwiająca przełączenie urządzenia terapeutycznego w tryb szkoleniowy pozwala na wielokrotne ćwiczenie różnych scenariuszy działania bez konieczności ponoszenia dodatkowego kosztu zakupu osobnego urządzenia treningowego.

 

 

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

02-01-2021
Powiemy Ci jak wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED Philips FRx i HS1. Punkt po punkcie i na filmie.   Więcej
SERCE BIJE w Twojej remizie

SERCE BIJE w Twojej remizie

02-01-2021
Pomożemy pozyskać środki na zakup sprzętu medycznego. Wyszkolimy strażaków na instruktorów pierwszej pomocy. Zwiększymy bezpieczeństwo ludzi Więcej