Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Drabinka gimnastyczna BenchK 511

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 102452

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 2-3 dni robocze
 • szt.
 • Cena netto: 1 617,07 zł / szt. 1 989,00 zł / szt.

Drabinka gimnastyczna BenchK 511

 

Drabinka gimnastyczna BenchK 511 (dawniej Energy) to drabinka do prowadzenia ćwiczeń ogólnorozwojowych i kondycyjnych. Pozwala utrzymać formę i sprawność fizyczną oraz siłę na wysokim poziomie.

Miejsc zastosowań drabinki BenchK jest bardzo wiele: od domu, poprzez kluby fitness, siłownie aż po remizy strażackie czy jednostki wojskowe, choć dla służb mundurowych polecamy najwyższy model BenchK 713B.

 

 • Jednolite, nie spawane, niełączone profile główne
 • Posiada Polski certyfikat bezpieczeństwa
 • Dopuszczona do użytku w instytucjach państwowych

 

Drabinka gimnastyczna 511 idealnie sprawdza się w przypadku wszelkich ćwiczeń, niezależnie od tego, czy mają one na celu zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu, czy też poprawienie sylwetki. Ćwiczenia z wykorzystaniem drabinki 511 wpływają na polepszenie koordynacji ruchowej oraz rozwoju mięśni.
Drabinkę gimnastyczną 511 można wykorzystać do codziennej pracy nad swoją sprawnością fizyczną.

 

Drabinka została wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

 

 • Drabinka gimnastyczna BenchK 511 to drabinka z zamontowanym na stałe drążkiem do podciągania.
 • Drabinka powstała w wyniku połączenia litego bukowego drewna i metalu tworząc mebel sportowy idealnie odnajdujący się w każdym wnętrzu.
 • Szczebelki drabinki BenchK 511 powstały z najwyższej jakości bukowego drewna, następnie zostały ręcznie olejowane. Boki drabiny tworzą metalowe, prostokątne profile 40×50 mm o grubości 20 mm pomalowane proszkowo na czarny mat.
 • Drabinka posiada dwa sposoby montażu: do ściany lub rozporowo (podłoga-sufit). Bez względu na to, na który wariant się zdecydujemy, montaż drabinki zajmie nam niewiele czasu. Stopki drabinki zostały przykryte maskownicą, co zapewnia bezpieczeństwo oraz estetyczny wygląd drabinki.
 • Zaletą BenchK 511 jest szczebelek umieszczony w górnej części na konsolach drążka, który daje dodatkowe możliwości ćwiczeń.

 

Wersja zawiera:

 • drabinka gimnastyczna (8 szczebelków bukowych o wymiarze 30×40 mm, 2 pionowe profile metalowe 50 mm x 40 mm)
 • górny metalowy drążek do podciągania

Wersje drabinek BenchK:

Drabinka występuje także w wersjach z dodatkowym osprzętem:

- z poręczami do ćwiczeń (wersja BenchK 512)

- z poręczami do ćwiczeń i ławką (wersja BenchK 513)

 

Parametry drabinki BenchK 511:


Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
Szerokość: 67 cm
Wysokość: 2,30 m – 2,40 m
Wysokość pomieszczenia przy montowaniu rozporowym: od 2,40 m do 2,72 m
Wysokość pomieszczenia przy montowaniu do ściany: od 2,40 m
Sposób mocowania: do ściany albo rozporowo (podłoga-sufit)
Waga: 21 kg
Kolor: czarny mat z drewnianymi szczebelkami
Materiał: metal, szczeble bukowe
Gwarancja na elementy metalowe: 10 lat
Gwarancja na pozostałe elementy: 2 lata

 

Nowa jakość drabinek

Jakość drabinek nowej generacji wraz z opakowaniem i techniką wykonania jest nieporównywalnie wyższa niż drabinek starej generacji.

 

Stara generacja

Nowa generacja

Materiał

drewno lipowe

drewno bukowe

Wymiar

40 x 40 mm

40 x 50 mm

Grubość metalu

1,5 mm

2 mm

Szczeble

okrągłe, metalowe z plastikową powłoką

owalne, bukowe ręcznie olejowane

Ławeczka

tapicerka z eko skóry

jednolita i wykonana na specjalnie zaprojektowanych formach, w całości z PU

 

 

Drabinka gimnastyczna to dobry PR dla gminy? Czemu nie!

Drabinka jest idealnym wręcz i niedrogim prezentem, który może fundować Gmina np. jako nagroda w zawodach strażackich czy jako wyposażenie szkół i świetlic. Promowanie zdrowego trybu życia, zdrowia i kondycji fizycznej jest podobnie jak ratowanie życia defibrylatorami AED dostępnymi na budynkach urzędów czy remiz strażackich w ramach programu PAD (Publicznego Dostępu do Defibrylatora) bardzo pozytywnie wpływającym na wizerunek gminy czynnikiem. I ten wizerunek jest rzeczywiście pożyteczny społecznie, gdyż zamontowana np. w remizie strażackiej umożliwia każdemu strażakowi pełniącemu dyżur, 24 godziny na dobę prowadzić ćwiczenia. To z kolei wpływa na sprawność strażaków i efekty ich działań ratowniczych, a także na zawodach sportowo-pożarniczych.

Tak więc:

gmina staje się bardziej nowoczesną i zyskuje pozytywny PR
powstaje zdrowa rywalizacja sportowa w jednostce straży czy szkole
mieszkańcy gminy są zdrowsi i sprawniejsi

 

Montaż drabinki gimnastycznej:

Zawiera zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany, do której będzie mocowana).

Montaż do ściany nie jest możliwy do ścianki działowej cieńszej niż 10 cm oraz do ściany g-k. Montaż rozporowy nie jest możliwy w przypadku podwieszanego sufitu. Decyzja o sposobie montażu, odpowiedzialność oraz stwierdzenie, który z nich nadaje się do zamontowania drabinki leży po stronie klienta.

Do montażu wystarczy mniej niż 1 m2 powierzchni, w związku z tym drabinka z pewnością zmieści się w każdym pokoju. Model wykonany jest w całości z metalu. Prostokątne boczne profile malowane proszkowo tworzą jedną całość, bez łączeń w formie spawów czy śrub, co znacznie zwiększa trwałość drabinki. Szczebelki zostały wykonane z odpornego drewna bukowego.


Zalecamy montaż do ścian zewnętrznych. Do ścian wewnętrznych można montować gdy:
• jest wykonana z pustaka
• jest wykonana z betonu
• jest wykonana z cegły i grubość ściany wynosi min. 15 cm (jeśli grubość ściany jest mniejsza zalecamy odpowiednie wzmocnienie jej przez specjalistę)
• jest wykonana z drewna i grubość ściany wynosi min. 15 cm (jeśli grubość ściany jest mniejsza zalecamy odpowiednie wzmocnienie jej przez specjalistę)

Drabinkę należy zamontować do ściany za pomocą sześciu mocnych uchwytów. Zalecane są kołki rozporowe z wkrętem z łbem sześciokątnym fi 12 / 60 mm, jak na przykładowym zdjęciu.

Montaż do ściany nie jest możliwy do ścianki działowej cieńszej niż 15 cm oraz do ściany g-k. Montaż rozporowy nie jest możliwy w przypadku podwieszanego sufitu. Decyzja o sposobie montażu, odpowiedzialność oraz stwierdzenie, który z nich nadaje się do zamontowania drabinki leży po stronie klienta.

 

Producent udziela 10-letniej gwarancji na wszystkie metalowe elementy.

Dostawa gratis na terenie całej Polski.

Towar dostępny od ręki.

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?