newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Generator piany lekkiej GYROFOAM 2015, spienienie 840, nasada 52, stal nierdzewna

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100061
  • Producent: POK S.A.
  • Kod producenta: 14918
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 12 000,00 zł / szt. 14 760,00 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

Generator piany lekkiej Gyrofoam 2015


Generator Piany Lekkiej Gyrofoam 2015 to najnowsze urządzenie w ofercie francuskiego producenta, firmy POK ,wprowadzone do oferty w lutym 2015 roku.
Charakteryzuje się prostotą konstrukcji przy zachowaniu wysokiej wydajności. Łatwość obsługi gwarantuje poprawne użycie w każdych warunkach.

Opis ogólny:
Gyrofoam 2015 najprościej jest określić jako stalową skrzynię ze stali szlachetnej z wbudowanym ramieniem obrotowym, zakończonym sześcioma dyszami skierowanymi ku wylotowi pod odpowiednim kątem. Konstrukcja jest niemal bliźniacza do poprzedniej wersji generatora o nazwie Gyrofoam L2, zmianie uległa przede wszystkim wylot spieniający.

Generator piany Gyrofoam 2015 wymiary

Jak to działa?
Ramie zostaje wprawione w ruch obrotowy siłą napływającego roztworu wody ze środkiem pianotwórczym, a dokładniej siłą odrzutu roztworu wydobywającego się z dysz ustawionych pod odpowiednim kątem.

Gwarancja niezawodności:
W urządzeniu tak naprawdę nie ma się co zepsuć. Prostota konstrukcji gwarantuje, iż urządzenie może być gotowe do pracy latami, pracować dowolnie długi czas.
Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej, a elementy obrotowe i dysze z mosiądzu. Dzięki tej konstrukcji urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa w strefach zagrożonych wybuchem czyli ATEx. Nie jest to jednak potwierdzone certyfikatem.

Generator piany Gyrofoam 2015 wykres wydajności


Generator piany Gyrofoam 2015 tabela wydajności