Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Klucz pediatryczny do AED Philips FRx

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102519

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 346,00 zł / szt. 373,68 zł / szt.

Klucz pediatryczny do AED Philips FRx

 

Klucz pediatryczny do AED Philips FRx zaletyKlucz pediatryczny do defibrylatora Philips HeartStart FRx do zastosowania z elektrodami SMART II i defibrylatorem Phililps HeartStart FRx pozwala w prosty sposób zmienić tryb działania defibrylatora dostosowany do potrzeb małych pacjentów.

Przełączenie w tryb pediatryczny następuje automatycznie - po wprowadzeniu, klucz zmienia protokół defibrylacji i komunikaty instruujące ratownika, dostosowując je do poszkodowanych poniżej 8 roku życia (poniżej 25 kg).

 

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Klucz pediatryczny umożliwia ratowanie dzieci poniżej 8 roku życia (poniżej 25 kg) przy wykorzystaniu uniwersalnych elektrod dla dorosłych. Dzięki posiadaniu klucza nie trzeba kupować oddzielnych elektrod dla dzieci a przy tym pamiętać o ich dacie ważności. Klucz jest wielokrotnego użytku. Niezastąpiony dodatek do wyposażenia defibrylatora znajdującego się w hotelu, szkole, urzędzie, przedszkolu, na lotnisku itp.


NIEWIELKA WAGA

Klucz jest mały i poręczny, więc mieści się nawet w kieszeni - na szczęście nie musimy go nosić oddzielnie, bo ma wyznaczone specjalne miejsce w torbie do defibrylatora.


PROSTY W OBSŁUDZE

Po wprowadzeniu klucza do trybu niemowlę/dziecko, defibrylator FRx automatycznie redukuje energię defibrylacji oraz dostosowuje zestaw poleceń głosowych tak, aby odpowiadały one sytuacji ratowania pacjentów pediatrycznych, ratownik nie musi znać sekwencji pierwszej pomocy - defibrylator udzieli mu jasnych instrukcji. Grafiki widoczne na kluczu przedstawiają prawidłowe rozmieszczenie elektrod u niemowląt i dzieci skracając czas akcji ratunkowej.

 

 

 
 
 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?