Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Kolce lodowe asekuracyjne DRAGON do samoratowania z wody, z gwizdkiem

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Kod: 100653

Kolce lodowe asekuracyjne DRAGON do samoratowania z wody, z gwizdkiem

 

Wystarczy naprawdę niewiele, żeby diametralnie odwrócić niebezpieczną sytuację kiedy pod naszymi nogami załamie się lód. Kiedy musimy samodzielnie wydostać się z lodowatej wody, z pomocą przychodzą kolce asekuracyjne.
Kolce są wykonane z metalu, a rączki i osłona z tworzywa odpornego na działanie niskich temperatur. Dzięki sznurkowi można zawiesić kolce na szyi i dzięki temu będą zawsze pod ręką.

 

Kolce DRAGON to markowe i sprawdzone od wielu lat kolce. Zastanów się dwa razy, zanim oszczędzisz kilka złotych wybierając tańsze, niewiadomej jakości kolce.

Bardzo ważnym elementem jest także gwizdek o bardzo donośnym dźwięku dołączony do naszych kolców. Udowodniono, że już po kilku minutach spędzonych w lodowatej wodzie siła naszego głosu dramatycznie spada i wtedy jedynym sposobem na wezwanie pomocy jest właśnie użycie gwizdka. Kolce z gwizdkiem są obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto wybiera się na lód, czy to jako ratownik, czy wędkarz. Za nieduże pieniądze możemy uratować swoje lub czyjeś życie!

Ocena kolców wydana przez portal wędkarski fishing-test.pl

Punktowanie:
- jakość / wykonanie: 9
- cena - 8
- przeznaczenie: 10
- w akcji: 10
- ogólne wrażenie 9,5

Średnio: 9,5

Punktacja: 1-beznadziejny, 2-fatalny, 3-nędzny, 4-słaby, 5-przeciętny, 6-zadowalający, 7-solidny, 8-znakomity, 9-fantastyczny, 10-mistrzowski.

 
Zalety:
- przeznaczenie,
- wykonanie,
- cena,

Wady:
- brak

Ciekawy artykuł o ratowaniu na lodzie: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,11163449,Jak_ratowac__gdy_pod_kims_zalamie_sie_lod__WIDEO_.html


Użycie kolców lodowych w praktyce.
Ratownicy z Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego szkolą się na zamarzniętym Jeziorze Zegrzyńskim.
fot. Kinga Czerwińska, Komisariat Rzeczny Policji
źródło: legio24.pl

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?