Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Nosze podbierakowe YDC

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102625
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 799,00 zł / szt. 862,92 zł / szt.

Nosze podbierakowe YDC

 

Specjalnie zaprojektowane, aby przetransportować pacjenta bez konieczności poruszania go. 3-częściowe + 3 pasy

 

Aluminiowa struktura jest podzielona na dwie podłużne części, które można rozłączyć, wsunąć pod pacjenta i zamknąć. Aluminiowa struktura jest lekka i regulowana. Nosze szuflowe atraumatyczne. Posiadają Certyfikat CE


To wysokiej jakości sprzęt ratunkowy wykonany z solidnego, wytrzymałego aluminium. Są idealne do przenoszenia poszkodowanych z podejrzeniem lub rozpoznaniem urazu kręgosłupa i miednicy. Szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku katastrof masowych oraz dla sztabów kryzysowych i krajowych baz sprzętu specjalistycznego Państwowej Straży Pożarnej.

Przenoszenie pacjenta na noszach aluminiowych jest wyjątkowo bezpieczne i komfortowe dzięki trzem pasom stabilizującym z łatwym systemem zapinania. Unieruchomienie, a potem transport poszkodowanego dzięki noszom podbierakowym do minimum redukuje niebezpieczeństwo urazów dodatkowych.

Struktura aluminiowa deski ortopedycznej jest podzielona na dwie podłużne części, dzięki którym nosze można rozłączyć, wsunąć w nie poszkodowanego bez konieczności podnoszenia, obracania czy podkładania pacjenta, po czym je zamknąć. Nosze są wyjątkowo lekkie (ważą ok. 9 kg) i wygodne w przenoszeniu. Są wytrzymałe i odporne na kontakt z szorstkim podłożem. Długość deski wynosi 211 cm, a jej nośność 159 kg, co pozwala na komfortowe przeniesienie każdego pacjenta, bez względu na jego wagę czy wzrost.

 

Regulowana długość noszy szuflowych sprawia, że bez problemu można je dopasować do konkretnej poszkodowanej osoby. Po złożeniu deska zajmuje niewiele miejsca i jest łatwa w magazynowaniu i przechowywaniu, co jest jej kolejną zaletą.

 

  • Wymiary: 211 x 42 x 7 cm (po złożeniu: 165 x 42 x 7 cm)
  • Waga: 8,5 kg
  • Nośność: 159 kg