newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Panel kontrolny FIREANGEL WTSL-1EU do sieci Wi-Safe 2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102568
  • Producent: FireAngel
  • Kod producenta: 0816317002688
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 139,00 zł / szt. 184,49 zł 170,97 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

Panel kontrolny FIREANGEL WTSL-1EU do sieci Wi-Safe 2

 

System bezprzewodowych czujników FireAngel Wi-Safe2 ma możliwość rozbudowy o panel kontrolny WTSL-1EU. Urządzenie pozwala na przetestowanie wszystkich czujników znajdujących się w ramach danego systemu. W razie alarmu umożliwia wyciszenie wszystkich czujników oraz lokalizację źródła zagrożenia. Wbudowana bateria litowa o żywotności 10 lat nie wymaga wymiany ani ładowania przez cały okres użytkowania.

 

Panel kontrolny FireAngel WTSL-1EU daje możliwość rozbudowy bezprzewodowego systemu czujników Wi-Safe2 o możliwość zdalnej kontroli czujników. Umożliwia także wyciszenie czujników oraz lokalizację źródła alarmu. Nie jest konieczny w sieci Wi-Safe 2, ale zobacz dlaczego warto go mieć:

Urządzenie pozwala na przetestowanie wszystkich czujników znajdujących się w ramach danego systemu lub w razie alarmu umożliwia wyciszenie wszystkich czujników oraz lokalizację źródła zagrożenia.

  • Przycisk TEST umożliwia kontrolę czujników
  • Przycisk WYCISZENIA umożliwia wyciszenie czujników
  • Przycisk WYSZUKAJ umożliwia lokalizację źródła alarmu

Można go zastosować mając nawet 1 czujnik, a maksymalna pojemność sieci wynosi 50 takich samych lub różnych czujników z protokołem Wi-Safe 2.

 

Panel pozwoli również przetestować wszystkie czujniki w tym samym momencie (naciskając na jednym czujniku przycisk TEST, automatycznie sprawdzają się wszystkie urządzenia).
Tak samo jest w momencie alarmu, jeśli naciśniemy przycisk na jednym z czujników, to dalej będzie alarmował tylko ten, który faktycznie wykrył zagrożenie.

Panel posiada wbudowaną baterię litową o żywotności 10 lat, i jest objęty 5-letnią gwarancją.

Panel można zamontować na ścianie, ale także doskonale sprawdzi się jako przenośny, w miejscu w którym będzie Ci wygodnie po niego sięgnąć.

 


Inteligentna technologia bezprzewodowa

W przypadku wzbudzenia alarmu przez jeden z czujników, wszystkie pozostałe urządzenia podłączone do sieci Wi-Safe 2 wzbudzą alarm jednocześnie, znacząco zwiększając bezpieczeństwo użytkowników.

Inteligentna gama technologii bezprzewodowych czujników FireANgel obejmuje czujniki dymu, ciepła oraz tlenku węgla.

 

 

Czujka, czujnik, detektor