Prądownica RAMBOJET 25 typ 5, 150 l/min, głowica automat; 2 - 40 bar

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100170
  • Producent: POK S.A.
  • szt.
  • Cena netto: 1 720,00 zł / szt. 2 115,60 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl

System Rambojet typ 5


W najprostszym ujęciu system Rambojet oszczędza czas i pieniądze. Dzięki stosowaniu wkładów krystalicznych KTS-DUO, prądownice Rambojet gaszą szybciej o ok. 50%, oszczędzając min 50% wody. Prądownice te są niezastąpione przy gaszeniu pojazdów, mieszkań, magazynów, stogów siana, hałd węgla itp, w lasach a także wszelkich miejscach gdzie może wystąpić problem z zaopatrzeniem w wodę.

 

Wkład zmniejsza 2-4 razy napięcie powierzchniowe wody. Działa podobnie do środków pianotwórczych, ale jest mniej agresywny, zmiękcza wodę tak, że gaszenie  w niektórych przypadkach, np. gaszenie opon odbywa się nawet 4 – 5 krotnie szybciej niż czystą wodą. Jednocześnie gdyby użyć środka pianotwórczego, to przy podobnym czasie i skuteczności gaszenia koszty akcji byłyby wyższe między 3, a 6 razy.
Oferta zawiera 5 rodzajów prądownic, w tym dwie wysokociśnieniowe. Koszt zakupu prądownicy zwraca się już po kilku akcjach. Montaż wkładu zajmuje chwilkę a nawet gdy wkład się skończy prądownica działa jak zwykła prądownica. Wkłady są biodegradalne i bezpieczne dla środowiska.

W komplecie z prądownicą znajduje się 1 wkład.

instrukcja instalacji wkładu rambojet

Do prądownicy jednorazowo mieści się 1 wkład KTS-DUO MINI. Znajdziesz go w opcjach obok ceny oraz w akcesoriach pod opisem.

 

 

Rambojet typ 5

Podłączenie

Nasada 25 lub G1”

Ciężar

ok 2,0 kg

Przepływ

20-100 l/min

Zasięg (rozwarty-zwarty) przy 7 bar

5 - 25 m

Typ wkładu

TS-04

Ciśnienie robocze

2 - 40 bar

Inne cechy

Głowica automatyczna lub manualna (model 5M)