newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Radiotelefon samochodowy stacjonarny HYT Hytera DMR MD-655, 1024 kanały

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101807
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 1 211,00 zł / szt. 1 752,75 zł 1 489,53 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

Radiotelefon samochodowy stacjonarny HYT Hytera DMR MD655, 1024 kanały


Hytera DMR MD-655 to nowoczesny radiotelefony cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Jest to znakomite połączenie najnowszych technologii, zapewniające doskonałą wydajność, najwyższą niezawodność oraz bogaty zestaw funkcji.

 

Uwaga: Całe sterowanie odbywa się za pomocą mikrofonogłośnika który JEST na wyposażeniu w podanej cenie. Oferta wyprzedażowa, ostatnie ezgemplarze.

Radiotelefon mobilny Hytera MD655 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno logistyce/transporcie, przemyśle, korporacjach taksówkarskich, służbach miejskich oraz w bezpieczeństwie publicznym. Wszystkie operacje wykonywane są w prosty sposób przez mikrofonogłośnik będący w pewnym sensie pilotem zdalnego sterowania.

Ważne: Radiotelefon nie spełnia literalnych wymagań dla PSP. Może być stosowany dla jednostek OSP, które nie mają wysokich wymogów.


Hytera MD655 to przede wszystkim:

  • Niewielka waga i rozmiar – łatwość montażu w pojazdach
  • Obsługa radiotelefonu z poziomu mikrofonogłośnika z przyciskami i wyświetlaczem LCD
  • Moc nadawcza regulowana w zakresie od 1Wdo 25W
  • Dostępny sam moduł N/O – idealne rozwiązanie dla deweloperów
  • Obsługa dwóch szczelin i Pseudo Trunk w trybie DMO i RMO


Hytera MD655 mierzy tylko 165x46x140mm i waży zaledwie 1,05 kg (razem z mikrofonogłośnikiem). Moc można regulować od 1W do 25W.
Radiotelefon wykorzystuje kodeki wąskopasmowe i  cyfrową technologie korekcji błędów co zapewnia czysty głos nawet w hałaśliwym otoczeniu lub na skraju zasięgu. Posiada również technologię AGC, która optymalizuje głos. Obsługuje wiele zaawansowanych, analogowych trybów sygnalizacji, w tym HDC1200, 2-tonowe i 5-tonowe, które umożliwiają lepszą integracje z już posiadanymi radiotelefonami analogowymi.
Oprócz tradycyjnych funkcji, możliwości radiotelefonu Hytera MD655 zostały wzbogacone o: wiadomości tekstowe, telemetrie, emergency, OATP i GPS. Dwie szczeliny czasowe na jednej częstotliwości pozwalające przeprowadzać jednocześnie dwie rozmowy na danej częstotliwości. Funkcja pseudo trunkingu przydziela wolną szczelinę czasową dla pilnych komunikatów, umożliwia to szybką komunikację w sytuacjach awaryjnych.
Radiotelefony Hytera MD655 spełnia standardy MIL-STD-810 C/D/E/F/G i IP54, zapewniając doskonałą wydajność nawet w trudnych warunkach.