Szafka / skrzynka na defibrylator AED Rotaid Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101730
  • szt.
  • Cena netto: 840,00 zł / szt. 1 033,20 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl

Szafka / skrzynka na defibrylator AED Rotaid Plus

 

Rotaid Plus jest innowacyjną szafką AED, która zapewnia bezpieczne przechowywanie urządzenia AED. Charakterystyczny kształt i okrągły zielony kolor, ułatwiają znalezienie. Duże logo AED umieszczone w przeźroczystej części centralnej, powoduje, iż wiesz od razu, że tu jest urządzenie ratownicze.

 

Szafki serii ROTAID ochronią Twój defibrylator AED na długie lata przed kurzem, wilgocią, solą i aktami wandalizmu.

Szafa może być otwarta intuicyjnie, usuwając całą pokrywę. Dlatego ratownik ma pełny dostęp do defibrylatora, który wisi za pośrednictwem wspornika na ścianie dowolnego obiektu wewnątrz i na zewnątrz. Pokrywa jest przymocowana do płyty tylnej za pośrednictwem pasa i po otwarciu nie absorbuje uwagi ratownika (np. gdzie ją odłożyć). Na pasie pokrywa będzie swobodnie zwisać odsłaniając 100% zawartości szafki. Hak ze stali nierdzewnej przymocowany do dolnej części obudowy może posiadać uszczelnienia.

Pokrywa posiada profil z zagłębieniami dla optymalnej przyczepności i chwytności oraz strzałki kierunkowe otwarcia. Wykonana jest w 100% z poliwęglanu o grubości 5 mm. Solidną ochronę i zapewnia wysoki stopień ochrony IP dla wody i kurzu. Ponadto pokrywa jest pokryta zabezpieczeniem UV w celu ochrony przed bezpośrednim padaniem promieni słonecznych (promienie nie przechodzą do środka, a kolor obudowy nie blaknie).
Generalnie szafka wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na wysokie i niskie temperatury, wilgotność i uderzenia. Ogromną przewagą nad szafkami wykonanymi z metalu jest 100% odporność na rdzę.

Rotaid dodatkowo może być opcjonalnie wyposażony w alarm akustyczny. Jeśli potrzebujesz tej funkcjonalności wybierz ją z opcji produktu obok ceny.

Rotaid spełnia najwyższe wymagania jeśli chodzi o trwałość dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym oraz wykorzystaniu recyklingu tworzyw sztucznych.

Podstawa wykonana jest w 100% z tworzywa ABS i oferuje ochronę dla praktycznie wszystkich typów urządzeń AED na rynku: Philips, Lifeline, Lifepack, Samaritan Pad, PowerHeart, Zoll, CU Medical.

W przypadku zabezpieczenia przed nieautoryzowanym użyciem zalecamy doposażenie skrzynki w alarm akustyczny (wybór z opcji obok ceny).
Skrzynka powinna być oznakowana znakiem AED, ew. znakiem AED z instrukcją podstawową lub oboma tymi znakami (wybór z opcji obok ceny).

Opcjonalne oznakowania wykonane są z płyty PCV:
- Oznakowanie "automatyczny defibrylator zewnętrzny"
- Oznakowanie-instrukcja

 

Wymiary i waga:

Długość 47 cm
Szerokość 47 cm
Głębokość 18 cm
Waga 1,7 kg

 

Tablice Instrukcje wg potrzeby - pomagają obsłużyć AED. UWAGA! tylko do konkretnych AED !

Tablica Rotaid wg potrzeby - dodatkowo oznakowuje skrzynkę z AED (PET wewnątrz pomieszczeń, DIBOND na zewnątrz)

Tablice Kierunkowe wg potrzeby - umieszcza się je niedaleko AED w celu łatwiejszego oznalezienia AED

Tablica Obiekt wyposażony wg potrzeby - informuje o obecności AED w budynku, umieszcza się ją w holu, przedsionku itp.

 

Jeśli po wybraniu tablic potrzebujesz dokupić jeszcze kolejne, skorzystaj z tego linku i wybierz dodatkowe tablice.