newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Tarcza diamentowa NEBULA 350mm do MAKITA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101825
  • Producent: MAKITA
  • Kod producenta: B54053
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 229,00 zł / szt. 281,67 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

Tarcza diamentowa NEBULA 350mm do MAKITA

 

Diamentowa tarcza tnąca NEBULA B-54053 do cięcia zarówno na sucho jak i na mokro renomowanej firmy Makita. Segmenty spawane laserowo dla ulepszonego działania przecinarek. Segmenty spawane laserowo dla ulepszonego działania przecinarek spalinowych. Stosować na mokro lub na sucho do prac o charakterze ogólnym oraz do materiałów konstrukcyjnych i prac budowlanych.


Zastosowanie:

Odpowiednia do: betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.
Tarcza jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu.

Cechy produktu:

Nebula to podstawowa linia tarcz ekonomicznych o doskonałej jakości, które, choć nie posiadają diamentowej siatki 3D, dzięki zastosowaniu segmentów spawanych laserowo nadal oferują korzystny stosunek jakości do ceny.

Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nich przechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie. Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.

Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.

System Cosmos: firma Makita prezentuje ‚uniwersalne’ podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.


Dane techniczne:

Średnica tarczy - 350 mm
Średnica otworu - 25,4 mm
Pierścień redukcyjny - 20 mm
Wysokość segmentu - 10,0 mm
Szerokość segmentu - 3,0 mm
Rodzaj segmentu - wieniec segmentowy

EAN 088381476553