Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Tarcza diamentowa NEBULA 350mm do MAKITA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101825
  • Producent: MAKITA
  • Kod producenta: 088381476553

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 256,00 zł / szt. 314,88 zł / szt.

Tarcza diamentowa NEBULA 350mm do MAKITA

 

Diamentowa tarcza tnąca NEBULA B-54053 do cięcia zarówno na sucho jak i na mokro renomowanej firmy Makita. Segmenty spawane laserowo dla ulepszonego działania przecinarek. Segmenty spawane laserowo dla ulepszonego działania przecinarek spalinowych.

Tarczę diamentową NEBULA 350 można stosować na mokro lub na sucho do prac o charakterze ogólnym oraz do materiałów konstrukcyjnych i prac budowlanych.


Zastosowanie tarczy Nebula:


Odpowiednia do: betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.
Tarcza jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu.

Cechy produktu:

Nebula to podstawowa linia tarcz ekonomicznych o doskonałej jakości, które, choć nie posiadają diamentowej siatki 3D, dzięki zastosowaniu segmentów spawanych laserowo nadal oferują korzystny stosunek jakości do ceny.

Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nich przechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie. Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.

Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.

System Cosmos: firma Makita prezentuje uniwersalne podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.


Dane techniczne tarczy Nebula 350:

 

Średnica tarczy - 350 mm
Średnica otworu - 25,4 mm
Pierścień redukcyjny - 20 mm
Wysokość segmentu - 10,0 mm
Szerokość segmentu - 3,0 mm
Rodzaj segmentu — wieniec segmentowy

EAN 088381476553

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?