Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Ubranie koszarowe strażaka bawełna, 3-częściowe

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101744
  • Producent: HORPOL
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
    Czas realizacji: do 14 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 190,00 zł / szt. 233,70 zł / szt.

Ubranie koszarowe strażaka bawełna, 3-częściowe

 

W ubraniach koszarowych szczególną uwagę przykładamy do jakości zastosowanych materiałów i jakości szycia. To gwarantuje nam, że użytkownicy naszych "koszarówek" wracają do nas po kolejne.

Wykonane z tkaniny o wysokiej gęstości ze splotem diagonalnym, mająca zastosowanie jako profesjonalna i specjalistyczna odzież narażona na uszkodzenia mechaniczne.


Zestaw zawiera:


- bluzę
- spodnie
- czapkę

Dane techniczne ubrania koszarowego:


Materiał: Tekafort BG-350 (Holandia)
Skład: bawełna 65% / poliester 35%
Splot skośny 2/2
Waga (g/m2) 290
Wytrzymałość na rozciąganie (daN x daN): 120 x 60 /5cm
Zgodność z europejskimi normami i certyfikatami:  Oko-Tex 100 Standard

 

Uwaga:
w przypadku konieczności zestawienia innego rozmiaru bluzy/kamizelki* i spodni prosimy wybrać obok ceny rozmiar, który dotyczy bluzy/kamizelki*, a w uwagach do zamówienia dopisać rozmiar spodni z tabeli, np "spodnie B3". Zamówienie takie traktowane będzie jako niestandardowe, co może spowodować dłuższy czas oczekiwania.

* dla ubrań 3-częściowych dotyczy bluzy, dla 4-częściowych bluzy i kamizelki


Tabela rozmiarów:

Odzież możemy wykonać także wg wymiarów indywidualnych użytkownika (niestandardowo) - wiąże się to z dopłatą 30% i wydłużonym terminem realizacji. W uwagach do zamówienia klient podaje swoje wymiary wg wytycznych mierzonych miejsc podanych w tabeli rozmiarów, może także podać kilka dodatkowych wymiarów w innych miejscach, jeśli to jest istotne. Na podstawie tych danych wymiarowych producent określi ostatecznie, czy ma możliwości techniczne do wykonania takiego rozmiaru, dlatego zastrzegamy sobie możliwość niewykonania zlecenia jeśli z przyczyn technicznych nie będzie możliwości jego uszycia.
Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb – np. personalizowana odzież na zamówienie, nie podlega zwrotowi.

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !