Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Koszty i sposoby dostawy

Ważne informacje dotyczące realizacji dostaw ze sklepu  SupermarketStrazacki.pl.

 

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

2. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Od momentu odebrania przesyłki z magazynu sklepu kurier dostarczy Państwu przesyłkę w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Zgodnie z pkt 5.2.2.1 Regulaminu Sklepu, w czasie pandemii odbiór osobisty towarów jest niemożliwy. Po zniesieniu ograniczeń przez władze, Sklep w stosownym czasie podejmie decyzję o przywróceniu możliwości odbioru osobistego, gdy będzie to bezpieczne dla klientów i obsługi sklepu.

3. Koszt dostawy kurierem wynosi minimalnie 24 zł brutto z wyłączeniem gabarytów specjalnych***, o których mowa niżej. Darmowa dostawa** obowiązuje na terenie całej Polski. W przypadku pobrania gotówki u kuriera naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 3,69 zł brutto.

4. Wybrane produkty można zamawiać także z opcją "Dostawa do punktu odbioru". Jeśli produkty w koszyku spełniają warunek takiej dostawy, pojawi się ona jako jedna z form dostawy. Koszt takiej dostawy wynosi minimalnie 18 zł brutto. Dostawa do punktu odbioru musi być przedpłacona.

5. Termin realizacji określa pkt 5.3 regulaminu sklepu, jednak w przypadku wybranych towarów jest doprecyzowany na stronie produktu pod jego nazwą.

 

** Zamówienia na kwotę min. 1000 zł brutto są dostarczane gratis (na nasz koszt)***.

*** Ze względu na ograniczenia przewozowe lub specjalne taryfy, z dostawy w opłacie standardowej naliczanej przez sklep wyłączone są niektóre towary m.in. środki pianotwórcze, sorbenty, szafy, węże ssawne, drabiny strażackie czy bosaki ze stylem. Towary z niestandardowym kosztem dostawy posiadają stosowny komunikat na karcie produktu pod ceną.