Koszty i sposoby dostawy

Ważne informacje dotyczące realizacji dostaw ze sklepu  SupermarketStrazacki.pl:

 

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

2. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL w terminie zgodnym z pkt 5.3 regulaminu

3. Koszt dostawy kurierem wynosi 17 zł brutto z wyłączeniem gabarytów specjalnych***, o których mowa niżej. Darmowa dostawa** tylko na terenie Polski. W przypadku pobrania gotówki u kuriera naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 3,69 zł brutto.

4. Czas realizacji określa regulamin sklepu, jednak w przypadku niektórych towarów jest on podany na karcie produktu nad ceną. Ze względu na zdarzenia losowe, awarie czy przerwy w pracy, podany czas należy traktować jako standardowy, a nie gwarantowany.

5. Gdy towar jest dostępny w magazynie i zamówienie zostało złożone do godziny 10:00, realizacja (nadanie kurierowi) następuje w tym samym dniu roboczym. Zamówienia złożone po godzinie 10:00 są wysyłane w tym wypadku następnego dnia roboczego.

 

** Każde zamówienie na kwotę przekraczającą 600 zł brutto jest dostarczane gratis (na nasz koszt)***.

*** Ze względu na ograniczenia przewozowe lub specjalne taryfy, z dostawy w opłacie standardowej naliczanej przez sklep wyłączone są niektóre towary m.in. środki pianotwórcze, sorbenty sypkie, drabiny strażackie czy bosaki z drzewcem. Darmowa dostawa tylko na terenie Polski.

Stosowne informacje o wyłączeniach z dostaw lub indywidualnie wyliczanej opłacie transportowej znajdują się na stronach produktów wyłączonych.

 .