newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Koszty i sposoby dostawy

Ważne informacje dotyczące realizacji dostaw ze sklepu  SupermarketStrazacki.pl.

 

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

2. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Od momentu odebrania przesyłki z magazynu sklepu kurier dostarczy Państwu przesyłkę w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Możliwy jest także odbiór osobisty zgodnie z pkt 5.2.1 regulaminu sklepu.

3. Koszt dostawy kurierem wynosi 17 zł brutto z wyłączeniem gabarytów specjalnych***, o których mowa niżej. Darmowa dostawa** obowiązuje na terenie całej Polski. W przypadku pobrania gotówki u kuriera naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 3,69 zł brutto.

4. Termin realizacji określa pkt 5.3 regulaminu sklepu, jednak w przypadku wybranych towarów jest doprecyzowany na stronie produktu pod jego nazwą.

 

** Zamówienia na kwotę przekraczającą 600 zł brutto są dostarczane gratis (na nasz koszt)***.

*** Ze względu na ograniczenia przewozowe lub specjalne taryfy, z dostawy w opłacie standardowej naliczanej przez sklep wyłączone są niektóre towary m.in. środki pianotwórcze, sorbenty sypkie, drabiny strażackie czy bosaki z drzewcem. Darmowa dostawa tylko na terenie Polski.

Stosowne informacje o wyłączeniach z dostaw lub indywidualnie wyliczanej opłacie transportowej znajdują się na stronach produktów wyłączonych.