Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

AED treningowy AED Lifeline (defibrylator szkoleniowy)

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 101206

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 013,50 zł brutto
 • Cena netto: 2 930,00 zł / szt. 3 603,90 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
 • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

AED treningowy AED Lifeline (defibrylator szkoleniowy)

 

Defibrylator szkoleniowy Lifeline AED jest jednym z najbardziej znanych i sprawdzonych defibrylatorów AED – został rozmieszczony w ponad 150 000 miejsc na całym świecie.

Jego skuteczność została potwierdzona podczas wielu akcji ratowniczych, w których został użyty. Posiada najwięcej udokumentowanych danych na temat skuteczności użycia w ratownictwie przed szpitalnym.

Produkt niedostępny. Spodziewana dostawa koniec Czerwca 2024.

 

AED Lifeline otrzymał liczne nagrody za najlepszą konstrukcję i zaawansowaną technologię.

 Zastosowanie najnowocześniejszej technologii, która łączy w sobie technikę cyfrowego przekazywania sygnału i zaawansowane algorytmy analizy EKG pozwoliły wyposażyć urządzenie we wszystkie konieczne w sytuacjach krytycznych właściwości. Umożliwiają one prowadzenie wysoko zaawansowanego leczenia nagłego zatrzymania akcji serca i stanowią o wysokiej skuteczności działania.

 

Ergonomiczna konstrukcja

Kompaktowa obudowa AED Lifeline, brak przesuwających elementów, pokrywy, która mogłaby zostać wyłamana podczas prowadzonej akcji, wzmocnione brzegi i krawędzie pokryte specjalnym materiałem antypoślizgowym stanowią o niezwykle wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu urządzenia.

Możliwość przechowywania AED Lifeline z podłączonymi elektrodami, umieszczonymi w tylniej kieszeni obudowy i wbudowany uchwyt transportowy sprawia, że urządzenie jest w każdej chwili gotowe do użycia i nie musi być przechowywane w żadnym dodatkowym opakowaniu transportowym. Z prowadzonych badań wynika, że stres jaki towarzyszy ratownikom w czasie akcji ratowniczej powoduje, że nawet taka prosta czynność jak podłączenie elektrod może znacznie opóźnić działania ratownicze.

 

Niewiarygodnie prosta obsługa

Defibrylator Lifeline wyposażony jest tylko w dwa przyciski, dzięki czemu obsługa urządzenia jest niezwykle czytelna i prosta. Celowo dobrana kolorystyka czyni go jeszcze lepiej widocznym a błyskający wskaźnik statusu informuje na bieżąco o stanie gotowości do użycia.

Urządzenie nie wymaga odsyłania do serwisu, sam wykonuje autotesty w trybie codziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz kwartalne testy obwodów. Jeżeli zostanie wykryty jakiś problem, będzie o tym sygnalizował wskaźnik statusu.

 

Funkcje wspomagające RKO

AED Lifeline posiada wbudowany metronom wspomagający akustycznie tempo prowadzonego masażu serca podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Urządzenie informuje również w regularnych odstępach ile czasu pozostało do ukończenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej

 

Niezwykle wytrzymały i lekki

Niewielkie wymiary, niska waga sprawia, że urządzenie bez problemu może być przenoszone i przechowywane w każdym miejscu. Spełnia najwyższe normy wytrzymałościowe m.in. MIL-STD-810F 516.5 Procedure IV. AED Lifeline był m.in. testowany i opiniowany przez Armię Amerykańską. Pracuje również w najszerszym zakresie wilgotności 5%-95% - jest to parametr istotny szczególnie w warunkach pracy niektórych służ ratowniczych.

Opinia KW PSP w Krakowie: „ podczas gaszenia pożaru uwalniają się znaczne ilości pary wodnej, które mogą ulec skropleniu wewnątrz urządzenia, wartość ta może również zostać przekroczona w kabinie pojazdu dlatego jest to parametr dosyć istotny.”

 

Zasilany baterią o najdłuższej żywotności – 7 lat!

AED Lifeline jest zasilany baterią litowo-manganową niewymagającą ładowania, o najdłuższym terminie żywotności – 7 lat, która pozwala na wykonanie 300 wyładowań lub 16 godzin pracy ciągłej – jest to jedyny defibrylator na rynku o tak długim okresie przydatności baterii do użycia

Urządzenie wyposażone jest również w baterię pomocniczą 9V, która odpowiada za zasilanie wskaźnika statusu. Producent celowo zaprojektował takie rozwiązanie, aby energia z baterii głównej była przede wszystkim zużywana podczas działań ratowniczych a bateria pomocnicza w trybie czuwania urządzenia.

 

Czas ładowania urządzenia do pełnej gotowości do wykonania wyładowania poniżej 6 sek.

Lifeline jest jedynym defibrylatorem, który w tak krótkim czasie uzyskuje pełną gotowość do wykonania wyładowania. Jest to ważne szczególnie w kontekście wytycznych ERC, które mówią, ze odstęp pomiędzy wykonaniem uciśnięć klatki piersiowej a defibrylacją powinien być nie dłuższy niż 5 sek.

 

Dostępny w dwóch wersjach treningowych

W zależności od specyfiki prowadzonych szkoleń i indywidualnych potrzeb - defibrylator Lifeline dostępny jest dwóch wersjach treningowych: w postaci osobnego urządzenia treningowego, o takim samym wyglądzie jak urządzenie kliniczne, różniącym się jedynie kolorystyką.

Istnieje również możliwość konwersji urządzenia klinicznego do treningowego poprzez zakup pakietu szkoleniowego.


SERCE BIJE w Twojej remizie

SERCE BIJE w Twojej remizie

02-01-2021
Pomożemy pozyskać środki na zakup sprzętu medycznego. Wyszkolimy strażaków na instruktorów pierwszej pomocy. Zwiększymy bezpieczeństwo ludzi Więcej