Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Bateria do AED Philips FRx i HS1

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102517

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 675,00 zł / szt. 853,20 zł 729,00 zł / szt.

Bateria do AED Philips FRx i HS1

 

Bateria do AED Philips FRx i HS1 zaletyBateria litowo manganowa do defibrylatorów Philips FRx oraz do Philips HS1 umożliwia wykonanie min. 200 impulsów lub pozwala na 4 godziny ciągłej pracy. Jej typowa żywotność (w trybie gotowości, w defibrylatorze) wynosi cztery lata i na ten okres czasu jest objęta gwarancją producenta. Jest jednorazowa – nie ma możliwości ponownego naładowania.


Uniwersalna, nieładowalna bateria Philips HeartStart jest kompatybilna zarówno do modelu HS1 jak i FRx. Bateria może pracować nawet w ujemnych temperaturach, dzięki czemu jest niezastąpionym akumulatorem defibrylatorów znajdujących się w miejscach publicznych. Posiada 4-letnią gwarancję producenta.

 

DŁUGOWIECZNA

Bateria litowo manganowa mimo tego, że jest jednorazowa i nie można jej naładować wystarcza na bardzo długi okres czasu. Jej typowa żywotność jest określona na aż 4 lata. Umożliwia wykonanie minimum 200 wyładowań maksymalną energią lub 4 godziny ciągłej pracy w trybie ratunkowym. Jest jedną z najdłużej działających baterii na rynku - nie wymaga częstych wymian ani serwisów.

 

KOMPATYBILNA

Bateria współpracuje zarówno z defibrylatorem Philips HeartStart FRx jak i z modelem HS1.

 

BATERIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Zakres temperatur przechowywania baterii wynosi od 0°C do 50°C. Bateria ma potwierdzoną możliwość pracy w zakresie temperaturze do -20°C, co pozwala na używanie defibrylatora w najtrudniejszych warunkach pogodowych i w każdej szerokości geograficznej.

 

GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okres przechowywania przed zainstalowaniem w urządzeniu wynosi do 5 lat, a po instalacji jej przydatność określana jest na kolejne 4 lata. Bateria objęta jest 4-letnią gwarancją producenta, co jest najdłuższym okresem na rynku w tej klasie urządzeń.

 

 

 
 
 
 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

31-05-2022
Powiemy Ci jak wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED Philips FRx i HS1. Punkt po punkcie i na filmie.