Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Bielizna termoaktywna BRUBECK dla strażaków - komplet 3-cz.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102462

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3-5 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 369,34 zł / szt. 454,29 zł / szt.

Bielizna termoaktywna BRUBECK dla strażaków - komplet 3-cz.

 

Odzież termoaktywna / podbarierowa Brubeck FR/AS została stworzona specjalnie dla Straży Pożarnej. Posiada wiele zalet w połączeniu z Ubraniem Specjalnym (także kurtką lekką nowego wzoru KG PSP).

Dzięki technologii seamless oraz bardzo niskiej gramaturze dzianiny (165 g/m2) produkty Brubeck doskonale przylegają do ciała ratownika, znacznie lepiej niż standardowa odzież podbarierowa o wyższej gramaturze (220 g/m2).

 

Zestaw zawiera: koszulkę termoaktywną z długimi rękawami + koszulkę termoaktywną z krótkmi rękawami i kalesony termoaktywne.

 

Powoduje to utrzymanie właściwej temperatury ciała pomiędzy ciałem i dzianiną oraz temperatury między dzianiną, a warstwą Ubrania Specjalnego na poziomie odczuwalnie pełnego komfortu (33°C – średnia temperatura skóry będąca najzdrowszą dla organizmu i zapewniająca doskonałe samopoczucie).
Skuteczny transport wilgoci utrzymuje także właściwą temperaturę ciała ratownika, co gwarantuje pełny komfort termiczny. Bielizna Brubeck [Protect] FR/AS dla STRAŻy jest najlepszym wyborem dla ochrony organizmu w warunkach podwyższonej temperatury i intensywnej emisji ciepła.

Tabela rozmiarów znajduje się na końcu opisu.

 


Idealnie dopasowuje się do ciała, gwarantując swobodę ruchów, a dwuwarstwowa konstrukcja i struktura siatki (w miejscach o wzmożonej potliwości) umożliwiają szybki transport wilgoci od ciała, co zapewnia wysoki komfort termiczny. Bielizna PROTECT jest bardzo trwała, a także odporna na ścieranie i mechacenie. W ramach BHP zalecana jest dla strażaków i pracowników różnych gałęzi przemysłu, w których występują wysokie temperatury, oraz tam, gdzie dochodzi do wyładowań elektrostatycznych.

 

Odzież trudnopalna i antyelektrostatyczna z linii BRUBECK [protect] posiada właściwości:

  • Opór cieplny (Thermal Resistance) – na poziomie 0,026m2K/W – produkty mają niski opór cieplny - ich funkcjonalność pozwala przy niewielkiej grubości dzianiny zachować niski współczynnik przewodnictwa cieplnego.
  • Opór pary wodnej (Water Vapour Resistance) – na poziomie 1,65 m2Pa/W – produkty mają bardzo niski opór pary wodnej – zapewniają komfort użytkownikowi odzieży ochronnej, umożliwiają odprowadzenie nadmiaru wilgoci i ciepła podczas wysiłku fizycznego z najwyższą efektywnością.
  • Współczynnik oporu cieplnego w stosunku do oporu pary wodnej – na poziomie Imt 0,95 – bardzo wysoki wskaźnik funkcjonalności produktów chroniący przed nadmierną temperaturą i zapewniający odprowadzenie nadwyżki wilgoci. Właściwości te pozwalają utrzymać komfort termiczny strażakowi podczas intensywnego wysiłku w trudnych warunkach zewnętrznych.

 

Skład bielizny został tak dobrany, że w razie kontaktu z płomieniem bielizna się kruszy, a nie topi jak zwykła bielizna termoaktywna. Zobacz to na tym filmiku:

 

 

 

 

     ZACHOWUJE SWOJE WŁAŚCIWOŚCI DOŻYWOTNIO

 

Skład:
52% modaakryl, 26% bawełna, 19% poliamid, 1% elastan, 2% włókno antystatyczne

Odzież pakowana:

Koszulka i kalesony osobno w takich samych pudełkach. Można kupić zestaw (ta strona) lub osobno, patrz tutaj.

 

Odzież spełnia normy:
EN ISO 11612:2015 Class A1 B1 C1*
EN 1149-5:2008 (EN 1149-3)

* Klasyfikacja
A - Ograniczone rozprzestrzenianie płomienia zgodnie z ISO 15025:2000
B - Ciepło konwekcyjne - poziom wydajności B1 podczas testowania zgodnie z normą ISO 9151
C - Promieniowanie cieplne - poziom C1 podczas testowania zgodnie z normą ISO 6942

Produkty będące wyposażeniem osobistym zgodnie z przepisami Dyrektywy Rady 89/686/EWG.
Produkt testowany w zgodności z PN-EN 31092:1998+Apl:2004+Al.:2013-03.
Posiada znak CE

Odzież ochronna: właściwości elektrostatyczne
Dzianina przetestowana zgodnie z normą PN EN 1149-3: Zanik ładunków w 2004 r. I spełnia wymagania normy EN1149-5: 2008.

 

Uwaga!

Jeśli zakupiona bielizna nie będzie dopasowana rozmiarowo, to mogą Państwo dokonać wymiany na inny rozmiar. Wystarczy spełnić poniższe zasady:

- produkt nie może nosić śladów użytkowania
- produkt musi posiadać wszystkie metki
- produkt musi zostać zwrócony w nieuszkodzonym pudełku w którym został dostarczony
- wymiany dokonuje się na koszt zamawiającego, czyli zarówno zwrot towaru jak i wysłanie nowego odbywa się na koszt klienta.

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?