Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Buty strażackie skórzane Rosenbauer Boros B4

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102672
  • Producent: Rosenbauer
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • para
  • Cena netto: 955,00 zł / para 1 174,65 zł / para

Buty strażackie skórzane Rosenbauer Boros B4

 

Celem przy opracowywaniu BOROS B4 było połączenie zalet wszystkich znanych typów zamknięć: łatwej obsługi, indywidualnej regulacji oraz szybkiego włączania i wyłączania - i to przy możliwie najniższej wadze. Aby osiągnąć ten cel, specjaliści od butów w Rosenbauer musieli dokonać przełomu w technologii mocowania. Rezultat prac rozwojowych: rewolucyjne zapięcie Rosenbauer do szybkiego zwalniania.

 

BOROS B4 - Bardzo dobra zdolność adaptacji

BOROS B4 - Najłatwiejsza obsługa

BOROS B4 - Bardzo szybkie zakładanie i zdejmowanie

BOROS B4 - Lekka waga

 

Buty BOROS B4 z szybkozłączką Rosenbauer

Certyfikowany zgodnie z EN15090 F2A HI3 CI AN SRC
Z membraną SympaTex®
Rewolucyjna szybkozłączka Rosenbauer
Możliwa regulacja szerokości w 2 strefach
Pełna swoboda ruchów dzięki elastycznej strefie 360° w okolicy kostki

 

 

Dzięki szybkozłączce Rosenbauer, BOROS B4 można idealnie przymocować do stopy jednym pociągnięciem za rączkę. W ten sam sposób klamra centralna jednym kliknięciem uwalnia napięcie z systemu sznurowania i but jest błyskawicznie zdejmowany. Dodatkowo możliwa jest indywidualna, precyzyjna regulacja w dwóch oddzielnych strefach.

 

 

 

 

BOROS B4 oddaje naturalną ruchomość stopy dzięki specjalnej strefie 360° flex w okolicy kostki. Pozwala na naturalne ruchy pochylenia, nie zaniedbując ochrony przed nadmiernymi kątami (np. przy strasznym skręcaniu). Służby ratownicze mogą więc cieszyć się maksymalną funkcją ochronną, ale prawie zapominają, że mają na sobie but.

 

 

 

Idealne dopasowanie w sekundę w BOROS B4.

Umożliwia to rewolucyjne zapięcie Rosenbauer z szybkozłączką: zakładanie i zdejmowanie butów strażackich zajmuje tylko kilka chwil. Po ustawieniu BOROS B4 można zamknąć lub otworzyć w ciągu sekundy, nawet obiema stopami jednocześnie.

 

Bezpieczna operacja

System blokujący BOROS B4 jest nie tylko błyskawiczny, ale — bardzo praktyczny — można go również obsługiwać od góry, przy naciągniętych spodniach.

 

Materiały ognioodporne

Wszystkie tworzywa sztuczne użyte w mechanizmie zapinania i aramidowych sznurowadłach są niezwykle odporne na ciepło i płomienie oraz niezwykle wytrzymałe mechanicznie. Jeśli sznurowadła ulegną uszkodzeniu, można je bardzo łatwo wymienić dzięki systemowi zapinania Rosenbauera. System zapinania Rosenbauera można bardzo łatwo wymienić.

 

Waga: ok. 2,6 kg (na parę, rozmiar 43)
Szerokość: 10
Wysokość trzonu: ok. 290 mm (bez podeszwy, rozmiar 43)
Typ: D
Dostępne rozmiary: od 36 do 52

 

jak zmierzyć długość stopy rozmiar buta

 

Uwaga! Zgodnie z polityką handlową producenta, na ten produkt nie można uzyskać rabatu.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !