Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Defibrylator Lifeline VIEW z kolorowym wyświetlaczem LCD

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101813

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 10 204,92 zł brutto
  • Cena netto: 9 588,00 zł / szt. 10 355,04 zł / szt.
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Defibrylator Lifeline VIEW z kolorowym wyświetlaczem LCD

 

Defibrylator Lifeline View to AED, które jest tak proste w użyciu, że tworzy kolejny poziom w technologii obsługi półautomatycznych defibrylatorów. Inne defibrylatory podpowiadają jak się zachowywać, co robić i w jaki sposób wprowadzić w życie algorytmy resuscytacji krążeniowo - oddechowej poprzez informacje świetlne ( diody) i dźwiękowe (nagrane komunikaty).

Lifeline View jest pierwszym i jedynym defibrylatorem, który przedstawia algorytm ERC w pełnym ruchu, z pełnowymiarową postacią dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD. Defibrylator był wielokrotnie nagradzany za design, trwałość i wytrzymałość.Defibrylator Lifeline View posiada duży, kolorowy, interaktywny wyświetlacz, który jest kolejnym krokiem, przełomem w instruowaniu użytkowników bez przeszkolenia z pierwszej pomocy lub po kilkugodzinnym kursie BLS/AED jak prawidłowo wykonać resuscytację.
Defibrylator, dzięki oddziaływaniu na zmysły, podpowiada użytkownikom m.in. kiedy, w którym miejscu i jak należy uciskać klatkę piersiową, kiedy wprowadzić oddechy ratunkowe, w jaki sposób udrożnić drogi oddechowe.

Interaktywny wyświetlacz pokazuje żywe, jasne kolory nawet w najjaśniejszych warunkach oświetleniowych. Ponadto defibrylator jest przyjazny dla głuchoniemych, niedosłyszących. Oprócz komunikatów dźwiękowych pojawiają się informacje w formie napisów w dolnej części ekranu, co umożliwia wykorzystanie AED przez osoby głuche, głuchonieme i niedosłyszące, i jest niezastąpione w warunkach, gdy głośność przekracza 80-100 dB, co jest odpowiednikiem głośności ruchu ulicznego czy koncertu. Defibrylator jest też przyjazny dla obcokrajowców. Film prezentowany przez urządzenie jest uniwersalny. Niezależnie od kraju i języka, w którym AED jest dostępne, język obrazu jest zrozumiały dla wszystkich.

Jak uratować komuś życie - próba ocalenia czyjegoś życia może być stresująca. Nawet jeśli przeszliśmy szkolenie BLS/AED, strach może uniemożliwić nam dalsze działanie. Defibrylator Lifeline View został specjalnie zaprojektowany tak, aby operator odbierał bodźce zarówno słuchowe, jak i wizualne.

Właściwe umieszczenie elektrod.

Dotychczasowe defibrylatory nie posiadały informacji o właściwym umiejscowieniu elektrod, poza piktogramami na ich opakowaniu. Teraz, dzięki najnowszej technologii postać ratownika wyświetlana na ekranie LCD pokazuje, gdzie znajdują się przylepce, jak przyłączyć elektrody ( jeśli przez przypadek były wypięte), jakie miejsca są właściwe na ich umiejscowienie.

Właściwe udrożnienie dróg oddechowych i oddechy zastępcze.

Dotychczasowe komunikaty - udrożnij drogi oddechowe" oraz - sprawdź oddech" nie były czytelne dla osób bez przeszkolenia z pierwszej pomocy. Szkolenia te, niestety, w naszym kraju nie są na razie dość popularne. Sprawdzenie oddechu, bez udrożnionych dróg oddechowych metodą odchylenia czoło- żuchwa, nie jest wiarygodne. A sam komunikat - udrożnij drogi oddechowe" nie jest zrozumiały, bo jak wykonać tę nawet prostą czynność, jeśli wcześniej się nigdy tego nie widziało -
Mamy na to rozwiązanie - film instruktażowy AED!

Uciski klatki piersiowej

Krytycznym czynnikiem ratującym życie jest szybki dostęp do defibrylacji i właściwy masaż pośredni serca. Co za tym idzie, miejsce przyłożenia rąk, głębokość ucisków, siła, z jaką dokonujemy masażu ma istotne znaczenie. Defibrylator posiada system podpowiadania ratownikowi, co robić. Standardem wyposażenia AED stał się metronom, który nadaje rytm uciśnięciom i odlicza, ile zostało sekund do kolejnej analizy rytmu serca. Nowością jest osobisty instruktor pierwszej pomocy - postać ta jest niesamowicie realna, ma wyraźny głos, a komunikaty są proste i zrozumiałe.

Czy Twoje urządzenie jest gotowe do pracy - można to łatwo sprawdzić przez naciśnięcie jednego przycisku !

W akcji, podczas nagłego zatrzymania krążenia, nie ma czasu do stracenia. Każda sekunda jest bardzo cenna. Konieczne jest, aby mieć pewność, że AED jest gotowe do pracy, a bateria wystarczająco naładowana. Większość urządzeń AED komunikuje, gdy pojawi się problem. Lifeline View wyprzedza ten moment, defibrylator przeprowadza codzienne auto testy, aby być niezawodnym.

Kompaktowy, przenośny i lekki defibrylator Lifeline View reprezentuje najnowszą generację rodziny defibrylatorów, które zdobyły wiele nagród branżowych w zakresie projektowania i innowacji.


SERCE BIJE w Twojej remizie

SERCE BIJE w Twojej remizie

02-01-2021
Pomożemy pozyskać środki na zakup sprzętu medycznego. Wyszkolimy strażaków na instruktorów pierwszej pomocy. Zwiększymy bezpieczeństwo ludzi Więcej