Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Echosonda Lowrance GPS Elite 9 FS z przetwornikiem 3w1

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102612

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 6 120,00 zł / szt. 7 527,60 zł / szt.

Echosonda Lowrance GPS Elite 9 FS z przetwornikiem 3w1

 

Echosonda Lowrance Elite 9 FS z przetwornikiem Active Imaging ™ to profesjonalna, dotykowa echosonda z najwyższej jakości sonarem, wbudowanym tworzeniem map batymetrycznych w czasie rzeczywistym Genesis Live oraz zwiększoną wyrazistością ekranu i separacją celów.

Dodatkowo, dzięki funkcjom ułatwiającym życie na wodzie, takim jak łatwy w obsłudze ekran dotykowy, sieć bezprzewodowa, powiadomienia o smartfonach, możliwość połączenia z silnikiem elektrycznym - Elite FS został zaprojektowany, aby pomóc Ci łatwiej znaleźć cel.

 

Produkt stworzony dla wędkarzy, jednak wielokrotnie z doskonałym skutkiem używany był w akcjach poszukiwawczych.

 

Znajdujący się w zestawie przetwornik Active Imaging ™ jest idealny do precyzyjnego wskazywania miejsc, w których może się coś ukryć, umiejscowić, takich jak kamienne górki, zatopione drzewa, podwodna roślinność, koryta, rynny i kanty, zapewnia doskonałą klarowność i najwyższą rozdzielczość obrazów celów i struktur z większego zasięgu niż jakakolwiek inna technologia obrazowania struktur.

Nowa echosonda Elite Fishing System (FS) zapewnia dostęp do pełnej gamy narzędzi firmy Lowrance do poszukiwania, w tym sonaru ActiveTarget ™ Live, Active Imaging ™, Fish Reveal i fabrycznie załadowanych map C-MAP® Contour ™ +

 

Sterowanie z dotykowego ekranu lub za pomocą pełnej klawiatury zapewnia błyskawiczny dostęp do wszystkich funkcji Elite FS. Jeszcze szybszy procesor i intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że operatorzy mogą w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają przewijane menu, wspomaganie kursora, panele podglądu i wiele innych funkcji. Urządzenie Elite FS ma również zintegrowany moduł Bluetooth® i obsługuje łączność bezprzewodową, co pozwala nie tylko pobierać aktualizacje oprogramowania bezpośrednio na urządzenie, lecz także daje możliwość pobierania na urządzenie niestandardowych map Insight Genesis, które są gotowe do natychmiastowego użycia na wodzie.

 

Active Imaging - Aktywne obrazowanie ( przetwornik w zestawie)

Idealny do zobrazowania obszarów, w których mogą być cele poszukiwań, takich jak: stosy kamieni, powalone drzewa, wodorosty, rowy i zrzuty, sonar Active Imaging ™ zapewnia doskonałą klarowność i najwyższą rozdzielczość obrazów celów i struktury w większym zakresie niż jakakolwiek inna technika obrazowania strukturalnego.

 

 

 

 

 

Structure Scan HD

Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i uznanych metod skanowania. Już teraz nie musisz się zastanawiać gdzie znajdują się obiekty wyświetlane na twoim ekranie. Ze Structure Scan HD będziesz miał dokładny obraz podwodnego świata nie tylko bezpośrednio pod łodzią ale również po jej obu stronach. Ze względu na duży kąt skanowania funkcja ta świetnie sprawdza się również na płytkich wodach. Dzięki niemal realnemu widokowi podwodnych struktur jest to urządzenie, które będzie przydatne nie tylko wymagającym wędkarzom ale również służbom ratowniczym czy patrolowym. Możliwość naniesienia obrazu na siatkę geograficzną GPS, dzięki wykorzystaniu funkcji Structure Map, pozwala na dokładne określenie pozycji zatopionych obiektów.

 

Sieć bezprzewodowa

W serii Elite FS nie będziesz potrzebował żadnych kabli do współdzielenia danych sonaru, map, punktów trasy i tras między ekranami Elite FS z nowymi możliwościami sieci bezprzewodowych.

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala nam na łączenie się z innymi urządzeniami takimi jak tablety czy smartfony i wyposażonymi w system IOS lub Andriod. Umożliwia Nam to oglądanie obrazów z echosondy na żywo na zewnętrznym urządzeniu. Dzięki temu Twój partner nie będzie musiał przemieszczać się po łodzi, tylko będzie mógł wyświetlać na swoim ekranie obraz z Twojej echosondy.

 

FishReveal ™ Smart Target View

FishReveal sprawia, że ​​cele są łatwe do zobaczenia. Łącząc tradycyjne łuki sonarowe CHIRP z doskonałymi obrazami DownScan o wysokiej rozdzielczości masz widok, dzięki któremu będziesz poszukiwać z niespotykaną dotąd precyzją. Ujrzysz szczegóły denne i struktury. Co więcej, FishReveal eliminuje potrzebę wyświetlania sonaru CHIRP i obrazowania DownScan w dwupanelowym wyświetlaczu podzielonego ekranu.

 

 

 

 

Wielokanałowy GPS

Wbudowany precyzyjny, wielokanałowy GPS pozwoli nam wrócić na ulubione, oznaczone przez nas miejscówki czy też pozwoli na pływanie po zmierzchu. Moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Umożliwia na oznaczanie rożnych miejsc za pomocą punktów trasy. Więc jeśli masz podejrzenie celu w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego później. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do nich wrócić podczas kolejnych wypraw. Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia.

 

 

 

 

Najlepszy ekran

Najlepszy ekran z naszej serii Elite, wielodotykowy, z płaskim szklanym ekranem i powłoką przeciwodblaskową, zapewnia doskonałą widoczność w każdym świetle. Pojedynczy klawisz programowalny przez użytkownika pozwala na szybki wybór tych najważniejszych i najczęściej używanych funkcji.

 

 

 

 

 

Dzięki swym możliwościom jest to urządzenie dla bardziej wymagających. Proste i intuicyjne menu pozwoli każdemu bez problemu wdrożyć się w obsługę tego modelu.

 

Zalety echosondy Lowrance Elite 9 FS:

 

Ekran

przekątna ekranu 9-cali
szerokość całego ekranu z obudową ok 290 mm (310 mm z nakrętkami mocującymi ekran)
dotykowy ekran
ekran WVGA color TFT w technologi SolarMax widzenie pod dużymi kątami (50 ° w górę 60 ° w dół 70 ° w lewo / w prawo) oraz w różnych warunkach atmosferycznych
możliwość wyboru z bogatej palety kolorów
rozdzielczość 800 x 480 pikseli
możliwość współpracy z przetwornikiem Active Target
możliwość różnej konfiguracji ekranu echosondy
Całkowicie wodoszczelna obudowa standard IPX7
Możliwość podłączenia urządzeń poprzez sieć NMEA200 (np. radaru, silnika spalinowego, radia etc)
Współpraca z silnikami Motorguide

 

Echosonda

maksymalna głębokość penetracji dla Chirp sonaru 305 m i 91 m dla DownScan
Możliwość pracy w czterech częstotliwościach 83/200/455/800 kHz i efektywnym kącie detekcji odpowiednio 120°/60°/55°/30°
szeroki kąt detekcji pozwalający na penetrowanie dna nawet na płytkich wodach
StructureScan HD
FishReveal
StructureMap - tworzenie map struktury dna w czasie rzeczywistym
SonarChart Live - tworzenie map batymetrycznych w czasie rzeczywistym
alarmy: głębokości, płycizn, ryb
możliwość wyboru spośród 31 języków w tym język polski
instrukcja w języku polskim
system metryczny: głębokość w metrach, temperatura w Celsjuszach, prędkość w km/h
SmartSteer - sterowanie z ekranu echosondy elektrycznym silnikiem dziobowym Motorguide Xi5
FishID zaawansowana funkcja pokazująca ryby jako ikony oraz głębokość, na jakiej się znajdują
COLORLINE opatentowany system oddzielający ryby od innych tworów dennych i samego dna
FISH TRACK funkcja śledzenia (nad ikoną ryby pojawia się głębokość, na jakiej znajduje się obiekt)
ZOOM funkcja pozwala na powiększanie fragmentów toni wodnej i automatyczne śledzenie dna
Funkcja TrackBack™ - pozwalająca przeglądać wcześniej zarejestrowane obrazy
DownScan Overlay
Wewnętrzna pamięć ustawień. Urządzenie pamięta ostatnie nastawy nawet po wyłączeniu
Czujnik temperatury wody zintegrowany z przetwornikiem
gniazdo na kartę MicroSD do 32GB
WI-FI
Bluetoth
średnie zużycie baterii ok. 2 A przy pełnym podświetleniu i włączonym sonarze
waga ok. 1,2 kg
temperatura pracy od -15 C do +55 C
pamięć wewnętrzna

 

GPS

wbudowana 10 Hz antena o wysokiej czułości WAAS/EGNOS/MSAS
wbudowana mapa bazowa Świata
alarmy GPS: dopłynięcia, zejścia z kursu
możliwość zapisania 100 tras
możliwość zapisania 3000 punktów drogi (waypoint)
kompatybilny z większością map
prędkość łodzi w km/h

 

W zestawie otrzymujesz:

ekran echosondy
podstawka pod ekran
przetwornik Active Imaging 3w1
osłona ekranu
mocowanie na stałe do pawęży łodzi
kabel zasilający
bezpiecznik
instrukcja w języku polskim
pisemna 2-letnia gwarancja oraz dowód zakupu (paragon lub faktura VAT)
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT 23% na urządzenie nawigacyjne, GPS etc.

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?