Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Elektrody i bateria do AED Philips FRx (pakiet)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102518

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 940,00 zł / szt. 1 144,80 zł 1 015,20 zł / szt.

Elektrody i bateria do AED Philips FRx (pakiet)

 

Zestaw wymienny do defibrylatora Philips Heartstart FRx, umożliwia zastąpienie akcesoriów wymiennych, które zostały użyte lub uległy przeterminowaniu, tak, aby defibrylator AED był stale gotowy do wykorzystania.

Czas przydatności elektrod to min. dwa lata, producent udziela gwarancji do końca daty ważności. W szarej kasecie mieści się 1 para elektrod terapeutycznych dla dorosłych. Pojemna bateria umożliwia wykonanie ok. 200 defibrylacji i jest objęta 4-letnią gwarancją.

 

Każda elektroda zilustrowana jest czytelną infografiką przedstawiającą sposób jej przyklejania, co ułatwia osobom ratującym ich prawidłowe użycie. Dzięki codziennym autotestom defibrylatora mamy ciągłą kontrolę jakości żelu oraz poprawnego podłączenia elektrod do defibrylatora.

 

Zestaw składa się z:

  • Elektrody terapeutyczne Smart Pads II do Defibrylatora Philips FRx. Elektrody są uniwersalne i mogą być użyte zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (po przełączeniu defibrylatora w tryb pediatryczny). Te hydrożelowe elektrody zapakowane są w specjalną półsztywną plastikową kasetę, która chroni je przed wysychaniem wydłużając ich przydatność oraz chroni w trakcie przechowywania i transportu.
  • Baterii litowo manganowej do Defibrylatora Philips HS1/FRx. Jednorazowa, nieduża (12,8 cm x 6,2 cm x 2,7 cm) i bardzo lekka bateria 9V o pojemności 4,2 Ah. Umożliwia wykonanie min. 200 impulsów lub 4 godziny ciągłej pracy. Bateria objęta jest 4-letnią gwarancją producenta. Bateria jest jednorazowa – nie ma możliwości ponownego naładowania.

 

W CIĄGŁEJ GOTOWOŚCI

W sytuacji kiedy używaliśmy defibrylatora AED, lub kiedy zbliża się termin ważności akcesoriów do niego, warto kupić zestaw wymiennych elementów, aby nasz defibrylator był w stanie gotowości. Gotowy zestaw zapewni utrzymanie bezpieczeństwa w okolicy urządzenia na długi czas. Regularnie świecąca zielona dioda informuje użytkownika o gotowości urządzenia do pracy.

 

GWARANCJA PEWNOŚCI

Defibrylator w przeprowadzanych codziennie automatycznych autotestach sprawdza działanie akcesoriów, w tym naładowania baterii, poprawność podłączenia elektrod, oraz stopień wilgotności żelu, którym dla dobrego przewodzenia impulsu pokryte są elektrody. Jeżeli do defibrylatora zostaną podłączone stare lub zużyte elektrody nie zadziała on prawidłowo. Bateria do defibrylatora Philips HS1/FRx posiada 5-letni okres żywotności liczony od momentu instalacji w urządzeniu. Przy przechowywaniu baterii poza urządzeniem okres ten wynosi aż 9 lat dlatego posiadanie baterii zapasowej równolegle z zainstalowaną w AED baterią, nie spowoduje samoczynnego zużycia zapasu.

 

 
 
 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

Jak i kiedy wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED?

31-05-2022
Powiemy Ci jak wymienić elektrody i baterię w defibrylatorze AED Philips FRx i HS1. Punkt po punkcie i na filmie.