Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Fantom (phantom) BRAYDEN BABY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102306
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 3 950,00 zł / szt. 4 858,50 zł / szt.

Fantom (phantom) BRAYDEN BABY

 

Przedstawiamy Brayden Baby - pierwszy manekin CPR dla niemowląt z diodami LED, który zapewnia wizualną informację zwrotną w czasie rzeczywistym za pomocą intuicyjnych świateł, umożliwiając dobrą wentylację i uciskanie klatki piersiowej.

 

 

Opracowane przy pomocy europejskich ekspertów w dziedzinie resuscytacji, unikalne funkcje Brayden Baby obejmują intuicyjne światła, które zapewniają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat treningu wentylacji i światła zapewniające informacje zwrotne w czasie rzeczywistym dla uciśnięć klatki piersiowej (głębokość, szybkość, odrzut i pozycja palca / kciuka ). Gdy wszystkie części uciśnięć klatki piersiowej są wykonywane prawidłowo, lampka kontrolna jakości CPR świeci się na czole manekina Brayden Baby. Oba zestawy świateł pomagają uczniowi w wykonywaniu dobrej jakości RKO dla niemowląt.

 

Nietoksyczne materiały są miękkie i gładkie, aby wiertnie odwzorować skórę niemowlęcia. Brayden Baby ma otwarte i połączone ze sobą usta i nos, co dodaje realizmu podczas wentylacji. Brayden Baby ma realistycznie dużą potylicę, więc dziecko leży z głową w realistycznej pozycji (w zgięciu). Głowę należy przesunąć, aby otworzyć drogi oddechowe do pozycji neutralnej. Realistyczny manewr ruchu szczęki umożliwia ćwiczenie otwierania dróg oddechowych niemowlęcia według potrzeb.

 

Prawidłowe ustawienie głowy w pozycji neutralnej, aby otworzyć drogi oddechowe. Realistyczne zamknięcie dróg oddechowych dla niemowlęcia, gdy głowa jest nadmiernie odchylona. Brayden Baby pozwala na prawidłową głębokość kompresji co najmniej 1/3 odległości AP manekina (4 cm). Brayden Baby ma łatwy do zmiany "podwójny filtr" połączony z płucem, gdy jest to wymagane.

 

 

Brayden Baby to bardzo przydatny manekin do nauczania dobrej jakości CPR niemowląt zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Został on najpewniej zaprojektowany z pomocą ekspertów! Światła na manekinie zapewniają doskonałą intuicyjną informację zwrotną na temat resuscytacji w czasie rzeczywistym i pomagają uczniowi wykonać prawidłową technikę wentylacji niemowlęcia, a także pomagają uczniowi w wykonywaniu dobrej jakości uciśnięć klatki piersiowej. Istotne jest, aby obie te kluczowe części składowe CPR niemowląt były wykonywane na najwyższym poziomie w prawdziwym życiu, aby pomóc zwiększyć szanse na przeżycie. Manekin Brayden Baby, moim zdaniem, ma wyjątkową zdolność do tego.

Prof. Patrick Van de Voorde

Pediatra i Kierownik Kliniki Medycyny Ratunkowej, Szpital Uniwersytecki w Ghent.

 

 

Prawidłowy współczynnik kompresji i głębokość
Uciśnięcia klatki piersiowej można wykonać na niemowlęciu za pomocą 2 palców (lub 2 kciuków za pomocą techniki okrążania) umieszczonych tuż poniżej światła sutka. Prawidłowa głębokość kompresji wynosi co najmniej 1/3 głębokości AP (przedniej, tylnej) klatki piersiowej (4 cm) z szybkością od 100 do 120 na minutę. Liczba uciśnięć do wentylacji na cykl zależy od lokalnych wytycznych.

Informacje zwrotne w czasie rzeczywistym od świateł Brayden Baby umożliwiają wykonanie dobrej jakości uciśnięć klatki piersiowej.
Przy niekompletnym odpuszczeniu lub ułożeniu palca / kciuka, Brayden Baby będzie emitować światło na klatce piersiowej i na głowie, ale głowa nie zapali się.
Stopień kompresji powinien wynosić 100 - 120 na minutę. Przy zbyt szybkim kompresowaniu światła boczne zaczną szybko migać.

 

 

 

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !