Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Kaptur ucieczkowy MSA S-CAP Auer, wielogazowy z napinaczem, wersja dla straży (3 sztuki)

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100900

Kaptur ucieczkowy MSA S-CAP Auer, wielogazowy z napinaczem, wersja dla straży (3 sztuki)

 

Filtropochłaniacz ucieczkowy z kapturem stosowany jest wszędzie tam, gdzie w wyniku pożaru osoby zagrożone są toksycznymi dymami i gazami pożarowymi. Badania potwierdzają po raz kolejny, że większości ofiar nie zginęło z powodu temperatury i ognia, ale od dymów i gazów. Szczególnie niebezpieczny jest tlenek węgla (CO), którego stężenie niebezpiecznie rośnie podczas procesu spalania.


Bardzo łatwy w użyciu S-Cap stanowi ochronę zarówno dla oczu, twarzy oraz głowy. Zakładanie tego urządzenia jest niezwykle łatwe nawet dla osób noszących okulary. Zewnętrzne pasy napinające umożliwiają szczelne i łatwe dopasowanie do głowy i twarzy użytkownika.

Cechy i zalety

Łatwa i szybka obsługa Zabezpiecza układ oddechowy, oczy oraz głowę Łatwy do nałożenia również dla osób noszących okulary Duży zasięg pola widzenia Wysokiej jakości filtr


Zastosowania

    Zespoły poszukiwawcze i ratownicze