newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Klucz nieiskrzący nastawny max. 30 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102615
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 417,00 zł / szt. 512,91 zł / szt.

Klucz nieiskrzący nastawny max. 30 mm

 

W pełni bezpieczny, beziskrowy i niemagnetyczny. Zalecany do stosowania, na lądzie i na morzu, w miejscach występowania niebezpiecznych par, cieczy, pyłów i odpadów zapalnych bądź wybuchowych, we wszystkich obszarach objętych programem bezpieczeństwa przemysłowego. Dopuszczony do stosowania w strefach 0, 1, 2 (Atex) z zagrożeniem wybuchu gazów, par, mgieł oraz stref 20, 21, 22 (Atex) z zagrożeniem zapłonu pyłów.

 

Charakteryzuje się najwyższą odpornością na korozję i wytrzymałością na codzienną eksploatację.

Wykonany ze stopu aluminiowo-brązowego (AB) posiadającego aprobatę TUV lub innych specjalnych stopów objętych tym samym dopuszczeniem. Narzędzie zostało właściwie sklasyfikowane, przebadane i dopuszczone przez Factory Mutual (FM) Class nr. 7910, jako ręczne narzędzie nieiskrzące, zalecane przez OSHĄ, a także Bundesanstalt fur Materialprufung (BAM), BG Chemie, MPA NRW w Niemczech oraz GIG w Polsce.

Dopuszczone do stosowania w US Army i US Navy wg. specyfikacji MIL oraz standardów NATO. Wykonanie zgodne z górną granicą normy DIN.

Narzędzie posiada trwałe oznaczenie producenta/symbolu produktu pozwalającego na objęcie dożywotnią gwarancją uszkodzeń lub nieprawidłowego działania w normalnych warunkach użytkowania oraz polisą ubezpieczeniową odpowiedzialności za produkt na kwotę 10.000.000 CHF.

Twardość stopu wg Brinella 200 HBW, wytrzymałość na rozciąganie 680 Nmm2, granica plastyczności 350 Nmm2.

 

Wymiary: rozmiar max. 30 mm, długość 250 mm, waga 313 g.