Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Kurtyna dymowa RSS F 80 PRO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102271

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 3 550,00 zł / szt. 4 366,50 zł / szt.

Kurtyna dymowa RSS F 80 PRO

 

Instalacja kurtyny w drzwiach prowadzących do płonącego pomieszczenia lub mieszkania gwarantuje, że dym nie będzie już rozprzestrzeniał się na klatkę schodową po otwarciu drzwi. Za pomocą wentylacji nadciśnieniowej możemy więc oddymić klatkę schodową i utrzymać ją wolną od zadymienia jako bezpieczną drogę ewakuacyjną.

 

Uwaga! Jest to nowa, zmodyfikowana wersja kurtyny. PRO.

 

Kurtyna pomaga również uniknąć uszkodzeń związanych z niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się zadymienia. Kurtyna ma konstrukcje regulowaną dzięki czemu może być dopasowana szerokością do wszystkich standardowych otworów drzwiowych lub futryn i w nich zablokowana. Specjalna tkanina zawierająca włókno szklane jest odporna na temperaturę do 600°C i nieprzepuszczalna dla dymu. Po zamontowaniu jej w otworze drzwiowym, strażak może wejść do płonącego pomieszczenia bez żadnych problemów.

Kurtyna ogranicza lub wręcz uniemożliwia możliwość wystąpienia zjawiska Backdraft.

 

 

Kurtyna zapewnia możliwość stosowania wentylacji nadciśnieniowej i jednoczesnego zabezpieczenia przed rozprzestrzenianiem się dymu. Możliwe jest także dzięki dwóm kurtynom zamknięcie całego otworu drzwiowego i odcięcie pomieszczenia. Możliwe jest również ograniczenie powierzchni otworu drzwiowego co może być konieczne podczas wentylacji nadciśnieniowej – w celu zwiększenia wydajności wentylacji.

 

Dane Techniczne:

Model:  RSS F 80 PRO

Szerokość drzwi:  80cm – 140cm

Wymiary transportowe:  83cm x 54cm x 4cm

Waga:  5,4 kg

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?