Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Latarka kątowa Streamlight Survivor LED, ładowalna 12+230V, ATEx

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100704
  • Kod producenta: 80926905627
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 1 185,00 zł / szt. 1 457,55 zł / szt.

Latarka kątowa Streamlight Survivor LED ładowalna 12+230V, ATEx

 

Zestaw zawiera:
- latarkę w kolorze pomarańczowym
- ładowarki 12V i 230V
- akumulator
- uchwyt ładujący

 

Wiemy o tym, że w niebezpiecznych warunkach strażacy polegają na latarkach "Survivor" od "Streamlight". Wiedzą, że zawsze oświetlą im drogę. Jesteśmy dumni, słysząc, jak wykorzystuje się nasze latarki, a także słuchając opinii użytkowników. Ich doświadczenia zainspirowały nas do ulepszenia naszych renomowanych latarek kątowych.
Zaczęliśmy od przebudowy światła wewnątrz, zaprojektowaliśmy nową konstrukcję optyczną. Pozwoliło nam to stworzyć o połowę krótszą głowicę, o bardziej opływowym profilu. Krótszą, nie znaczy mniej wydajną.

 

W nowych latarkach Survivor akumulatory niklowo-kadmowe zostały zastąpiono litowo-jonowymi o kodzie B-90316
Ten typ akumulatora ma większą pojemność i dwukrotnie dłuższą żywotność.

 

SURVIVOR LED Ex-ATEX ze skróconą głowicą to najjaśniejsza ładowalna latarka kątowa w wykonaniu przeciwwybuchowym na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LED latarka umożliwia pracę w trybach: wysokim, niskim, oraz pulsacyjnym – dodatkowo posiada tryb Moonlight, dający światło nieprzerwanie przez 20 dni. Generuje silne światło 175 lm / 41 000cd.


Nowy model "Survivor" nadal posiada super jasną wiązkę światła, dlatego jest nieoceniony.

Innowacyjna konstrukcja pozwoliła nam wprowadzić nowy system "Smoke Cutter ®" z możliwością dostosowania wiązki światła do potrzeb akcji. Nakładki: czarna i bursztynowa skupiają wiązkę światła, wyostrzając ją w warunkach zadymienia. Dodatkowo, nakładka bursztynowa redukuje zmęczenie oczu spowodowane odbiciem światła w dymie.
Aby utrzymać światło w odpowiednim kierunku, stworzyliśmy nowy klips sprężynowy, który ułatwia mocowanie i utrzymuje latarkę w jednym miejscu.
“Survivor" ma wiele udoskonaleń ale istotne funkcje pozostały takie same. Nowa latarka SURVIVOR nigdy cię nie zawiedzie, kiedy najbardziej jej potrzebujesz.

Dlaczego ulepszyliśmy najlepszą kątową latarkę?

Ponieważ nie tworzymy wyłącznie latarek.
My tworzymy światło.

 

Streamlight to amerykańska marka z ponad 40 letnią historią, produkująca najwyższej klasy oświetlenie przenośne dedykowane na rynek militarny, strażacko – ratowniczy, policyjny i przemysłowy. Streamlight posiada również szeroką ofertę produktów dopuszczonych do stref zagrożonych wybuchem oznaczonych certyfikatem ATEX.

 


L-90562 – wersja ładowalna z kompletem ładowarek 230 V DC i 12 V AC
L-90566 – wersja ładowalna bez ładowarek
L-90565 – wersja ładowalna z szybką ładowarką samochodową

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !