Lina półstatyczna Tendon Speleo 10,5 mm dla ratownictwa wysokościowego KSRG

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102057
  • szt.
  • Cena netto: 120,50 zł / szt. 148,22 zł / szt.
Wybierz SupermarketStrazacki.pl

Lina półstatyczna Tendon Speleo 10,5 mm dla ratownictwa wysokościowego KSRG

 

Wysokiej jakości lina PÓŁSTATYCZNA (en. semistatic) o niskiej rozciągliwości i wysokiej trwałości statycznej przeznaczone przede wszystkim do prac na wysokościach oraz asekuracji osób nad wolną przestrzenią. Charakteryzuje się ponadstandardową wytrzymałością na otarcia. Tendon Speleo to lekka i wytrzymała lina dla specjalistów, dedykowana do prac na wysokości i ratownictwa.

 

TeNOTE - innowacyjne i mobilne podejście do identyfikacji, znakowania i rejestracji alpinizmu i lin do pracy. Proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie. Wchodzi w skład każdej liny Tendon.

(Innowacyjnie uchwycona technologia NFC (Near Field Communication, ISO / IEC 14443) oferuje nowe i niewyobrażalne usługi i zapewnia komfort użytkownika na zupełnie nowym poziomie w postaci małego chipa. Ta nowoczesna technologia obsługiwana wielu liderów branży smartfonów i radiotelefonów wymaga tylko urządzenia zgodnego z NFC. Tendon oferuje rozwiązanie dla najczęściej wykorzystywanego urządzenia komunikacyjnego: telefonu komórkowego. Te same usługi, które można wykorzystać za pośrednictwem NFC, są dostępne przez Internet. Z komputera osobistego, notebooka, netbooka, telefonu komórkowego, tabletu, z kafejki internetowej, z dowolnego miejsca.
Chip nie wymaga źródła zasilania i jest zaprojektowany tak, aby trwał przez cały okres użytkowania liny, w warunkach normalnego użytkowania.
Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mytendon.com, a liny zaczną się z Tobą komunikować.


Średnica - 10,5mm
Typ liny: A (wg EN 1891)
Waga - 72g/mb
Wydłużenie 50-150kg - 3,4%
Kurczliwość - 1,9%
Wytrzymałość - 34kN (rozciąganie)
Min. wytrzymałość na rozciąganie na węzłach - 17kN
Min. ilość odpadnięć - 20
Materiał - PA


Dostępne długości (wybierz z opcji obok ceny):
- 25m
- 50m

Na specjalne zamówienia także 100 i 200m.

Zgodność z normą: EN 1891 / CE 1019

Spełnia wymagania ratownictwa wysokościowego KSRG.