Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Manekin szkoleniowy Ruth Lee Surf Rescue 20 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102201
  • Producent: RUTH LEE

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 2-4 tygodnie
  • szt.
  • Cena netto: 4 123,00 zł / szt. 5 071,29 zł / szt.

Manekin szkoleniowy Ruth Lee Surf Rescue 20kg

 

 

Prezentowany manekin jest bardzo podobny do wersji Water Rescue Man Overboard z tym, że ten symuluje ofiarę przytomną (Man Overboard symuluje nieprzytomnego lub martwego). Ręce manekina są trwale ze sobą połączone, co ułatwia podjęcie go bezpośrednio z łodzi, pontonu czy helikoptera. Świetny na zawody IRB


Manekin może pływać lub zostać przyczepiony np. do boi. Manekina można pochwycić wprost z motorówki czy pontonu wciągnąć go na pokład nie rozdzielając jego rąk. Holowana waga manekina to ok. 40kg. Waga maleje do 20kg wraz z wypłynięciem wody z manekina.

Materiał po środku złączonych ramion może mieć różny kolor, co pomocne jest w rozróżnianiu ratowników biorących udział np. w zawodach.

Pomarańczowy kombinezon wykonany jest z materiałów, które dobrze znoszą słoną wodę, więc ćwiczenia w morzu nie stanowią przeszkody. Wszystkie miejsca narażone na napinanie podczas treningu wzmocnione są gęstymi polipropylenowymi pasami.

Mocny, wytrzymały uchwyt znajdujący się na plecach fantomu pozwala powiesić go do wyschnięcia po skończonych ćwiczeniach.

Prezentowany manekin otwiera drogę do opracowania scenariuszy niemożliwych dotąd do zrealizowania ze względu na niebezpieczeństwo urazów ewentualnych ochotników.

 

Wymiar: 150 cm

Waga sucha 20 kg

kod: RLNCC

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?