Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

CATU

CATU

CATU to lider bezpieczeństwa elektrycznego od stulecia!

 

Utworzona we Francji w 1919 roku firma CATU opracowuje rozwiązania i urządzenia zabezpieczające przed zagrożeniami elektrycznymi dla sieci przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej.
SPECJALISTA ZNANY NA ŚWIECIE.

Pod koniec II wojny światowej, dzięki swojej wiedzy i licznym partnerstwom z interesariuszami sektora energetycznego, w tym EDF, firma zyskała światową reputację. Do tej pory CATU posiada liczne filie na całym świecie, a marka jest sprzedawana na wszystkich kontynentach.

Od 1996 roku CATU jest spółką zależną Grupy SICAME, jednego z wiodących światowych dostawców urządzeń do przesyłu i dystrybucji energii.


ZAWSZE BLISKO KLIENTÓW

Nasze ciągłe wysiłki zmierzające do ulepszenia naszej oferty sprzętu zabezpieczającego i zapobiegającego zagrożeniom elektrycznym są realizowane we współpracy z naszymi użytkownikami i siecią dystrybutorów we Francji i na całym świecie. Gwarantują one nasze głębokie zaangażowanie i zobowiązania wszystkim naszym klientom.