Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

CATU

CATU

CATU to jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych liderów w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego. Firma  opracowuje rozwiązania i urządzenia zabezpieczające przed zagrożeniami elektrycznymi dla sieci przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej.

CATU to lider bezpieczeństwa elektrycznego od stulecia!

CATU rozpoczęło działalność w 1916 roku i od tego czasu skutecznie pracuje nad zwiększeniem bezpieczeństwa pracy z energią elektryczną. Firma ma swoje siedziby w ponad 20 krajach na całym świecie i wprowadza nowe technologie, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność dla wszystkich jej klientów.

CATU oferuje szeroką gamę produktów i usług, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracującym z energią elektryczną, w tym produkty i narzędzia do testowania, sprzęt ochronny, szkolenia, a także konsultacje. CATU stale ulepsza swoje produkty i usługi i ciągle wprowadza nowe produkty, aby móc zapewnić swoim klientom najlepszą jakość.

Do tej pory CATU posiada liczne filie na całym świecie, a marka jest sprzedawana na wszystkich kontynentach.