Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

GRANQVISTS

GRANQVISTS

Firma została założona w Szwecji w 1984 roku i od tego czasu z powodzeniem dostarcza profesjonalne rękawice ochronne dla przemysłu, straży pożarnej, policji, wojska, sportowców i innych zawodów.

Pracowaliśmy długo i ciężko, aby ochronić strażaków przed czynnikami kancerogennymi. Teraz poszliśmy o krok dalej w naszym projekcie zdrowszego środowiska pracy. Nasze rękawice można prać w pralkach bębnowych. Najlepsze rezultaty osiągane są podczas prania oddzielnego, natomiast tekstylne mogą być prane razem z resztą ubrania ochronnego.

Granqvists jest wiodącym producentem rękawic specjalnych w Europie.

Granqvists® ma tę przewagę w produkcji rękawic, że szyje we własnej fabryce, posiada własne biuro projektowe i używa specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

Zatrudniając 250 stałych pracowników możemy śmiało powiedzieć, że mamy największą fabrykę rękawic ochronnych w Europie produkującą ponad 200.000 par rękawic rocznie.

Rękawice Granqvists są zaprojektowane w taki sposób, że nie tracą swojej właściwości ochronnej po wielokrotnym praniu. Dzięki temu strażacy mogą czuć się bezpiecznie w swoim środowisku pracy.