Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

GRANQVISTS

GRANQVISTS

NAJWIĘKSZY PRODUCENT RĘKAWIC SPECJALNYCH W EUROPIE

 

W 2006 roku powstał nowy zakład produkcyjny REK-SWED, szyjący pod marką Granqvists®. Od sierpnia 2020 roku firma REK-SWED zmieniła nazwę na GRANQVISTS MANUFACTURING SP. Z O.O.
Zatrudniając 250 stałych pracowników możemy śmiało powiedzieć, że mamy największą fabrykę rękawic ochronnych w Europie.
Marka Granqvists® powstała w Szwecji w 1984 roku. Produkuje rękawice dla straży pożarnych, policji i wojska od ponad 30 lat.
Granqvists® ma tę przewagę w produkcji rękawic, że szyje we własnej fabryce, posiada własne biuro projektowe i używa specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

 

Pracowaliśmy długo i ciężko, aby ochronić strażaków przed czynnikami kancerogennymi. Teraz poszliśmy o krok dalej w naszym projekcie zdrowszego środowiska pracy. Nasze rękawice można
prać w pralkach bębnowych. Najlepsze rezultaty osiągane są podczas prania oddzielnego, natomiast tekstylne mogą być prane razem z resztą ubrania ochronnego.

 

Firma Granqvists® zawsze dba o jakość swoich produktów. W zakładzie w Złotowie pracuje ponad 250 pracowników, a rocznie produkowane jest ponad 200.000 par rękawic.
Nasz dział kontroli jakości sprawdza każdą parę rękawic przed ich wysyłką do klientów na całym świecie.