Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

NightSearcher Ltd

Produkty z tanią dostawą
Latarka czołowa NightSearcher Sigma HT Pro ATEx

Latarka czołowa NightSearcher Sigma HT Pro ATEx

brutto: 285,36 zł
(netto: 232,00 zł)
Polecamy
Latarka NightSearcher Magnum 11600, ładowalna 230V, IP-67

Latarka NightSearcher Magnum 11600, ładowalna 230V, IP-67

brutto: 1 430,49 zł
(netto: 1 163,00 zł)

NightSearcher Ltd

NightSearcher nadal przesuwa granice technologii oświetleniowej w swoim dążeniu do projektowania i produkcji najlepszych przenośnych ładowalnych systemów oświetleniowych na rynku. Oferujemy niezrównaną jakość połączoną z w pełni obsługiwaną niezawodnością, a nasza różnorodna oferta ma coś do zaoferowania dla różnych profesjonalnych zastosowań i środowisk.

W NightSearcher angażujemy się w odgrywanie naszej roli w globalnym dążeniu do rozwiązania problemów związanych z klimatem i środowiskiem. Nasz etos „Think Zero” i „Think Green” podkreśla zalety przenośnej, ładowanej technologii oświetleniowej i technologii słonecznej oraz kluczową rolę, jaką obie będą odgrywać w nadchodzących latach.

W NightSearcher projektujemy i produkujemy najwyższej jakości, ładowalne i przenośne rozwiązania oświetleniowe LED, z szeroką gamą zastosowań produktów w sektorze komercyjnym, przemysłowym i mieszkaniowym.

Produkty NightSearcher są starannie projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i są objęte naszą 3-letnią gwarancją, którą można rozszerzyć do 5 lat poprzez rejestrację online.

NightSearcher Ultra Bright to seria wykorzystująca najnowsze wysokowydajne lampy LED, to produkty o dużej mocy, o niezrównanej jakości wykonania i jasności.

Używamy wysokiej jakości akumulatorów litowo-jonowych we wszystkich naszych produktach z wyjątkiem kilku. Pozwalają nam dostarczać wydajne, trwałe produkty, do których nasi klienci są przyzwyczajeni.