Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

SafeMi

SafeMi

Marka SafeMi stanowi synonim bezpieczeństwa. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń do detekcji najważniejszych zagrożeń w naszych domach takich jak tlenek węgla, gazy palne oraz ryzyko pożaru. Nasz zespół tworzą zaangażowani specjaliści, którzy od lat pracują w branży domowych detektorów. Zdobyte doświadczenia oraz wiedza pozwalają nam opracowywać nowe produkty, które spełniają wymagania i oczekiwania klientów w całej Europie.

SafeMi - specjaliści od bezpieczeństwa

Marka SafeMi wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. Nasze urządzenia mają na celu wykrywanie i monitoring tlenku węgla, gazów palnych czy dymu tak, aby zminimalizować ryzyko wypadków. Wiemy, że bezpieczeństwo to dziedzina, która wymaga ciągłego rozwoju i ulepszania, dlatego stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych technologii i rozwiązań, aby zapewnić naszym klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W ramach oferowanej gamy produktów nasi klienci mają dostęp do najwyższej jakości domowych czujników, które charakteryzują się atrakcyjnym designem oraz przestępną ceną. Przede wszystkim wyróżniają się jednak poziomem bezpieczeństwa oraz szybkim czasem reakcji na główne zagrożenia. Dzięki współpracy z czołowymi laboratoriami i ośrodkami badawczymi produkty SafeMi podlegają regularnym kontrolą i badaniom, które potwierdzają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zespół SafeMi dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości. Charakteryzują się one bezwzględnie najwyższym poziomem bezpieczeństwa, który potwierdzają niezależne badania i kontrole w europejskich laboratoriach badawczych. Wieloetapowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji ma zapewnić gwarancję bezpieczeństwa oraz poprawności działania. Oprócz tego czujniki marki SafeMi charakteryzują się długą gwarancją oraz żywotnością przy zachowaniu przystępnej ceny.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

  • Czujniki marki SafeMi gwarantują niezawodność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich użytkowników.
  • W ramach oferty marki SafeMi znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone i dopracowane rozwiązania.
  • Nieustannie pracujemy nad nowymi produktami i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.
  • Jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów jest regularnie badane podczas testów i kontroli jakości.

SafeMi - strażacy polecają czujniki.

Tania dostawa
Czujnik dymu SafeMi SHS-05, 10 lat

Czujnik dymu SafeMi SHS-05, 10 lat

46,62 zł
brutto: 43,36 zł
(netto: 35,25 zł)
Tania dostawa
Czujnik gazu ziemnego SafeMi SHG-01 (metan, LNG) 5 lat

Czujnik gazu ziemnego SafeMi SHG-01 (metan, LNG) 5 lat

145,00 zł
brutto: 121,77 zł
(netto: 99,00 zł)
Tania dostawa
Czujnik gazu SafeMi SHG-02 (propan-butan LPG, metan) 5 lat

Czujnik gazu SafeMi SHG-02 (propan-butan LPG, metan) 5 lat

157,44 zł
brutto: 138,55 zł
(netto: 112,64 zł)