Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102552

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 4-5 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 40,57 zł / szt. 49,90 zł / szt.

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

 

Maseczka antywirusowa Brubeck przeznaczona jest do codziennej ochrony w czasie obowiązku noszenia maseczek. Wykonana z elastycznej dzianiny, dopasowuje się do kształtu twarzy zapewniając wysoki komfort noszenia.

Maseczka wielorazowa Brubeck Pozwala swobodnie oddychać. Jest bezszwowa, wykonana z jednego kawałka dzianiny. Dodatkowo miękka i delikatna w dotyku. Nie powoduje podrażnień i otarć, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Kolor granatowy.

 

Co ją wyróżnia spośród wielu rodzajów dostępnych maseczek?

Substancja czynna – chlorek srebra – wnika w osłonę lipidową wirusa, co prowadzi do jego dezintegracji i zniszczenia. Dzianina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą.
Proces dezaktywacji wirusa rozpoczyna się natychmiast w momencie zetknięcia się wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa.

Maseczka zawiera substancję czynną, która dezintegruje i niszczy wirusy - także koronawirusy i wirusy grypy - typu otoczkowego. Substancja czynna - chlorek srebra - wnika w powłokę lipidową wirusa natychmiast po kontakcie z nim, dezintegrując go w krótkim czasie i nie pozwalając na dalszą transmisję. Działanie antywirusowe potwierdzone jest badaniami laboratoryjnymi.

 

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

 

Chlorek srebra wnika w osłonę lipidową wirusa. Powoduje to jego dezintegrację i zniszczenie:

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

 

Czas niszczenia wirusów

Niszczenie wirusa rozpoczyna się natychmiast w momencie kontaktu wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa.

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wirusy

 

Hamowanie retransmisji wirusa

 

Trwałość działania antywirusowego

Działanie antywirusowe jest skuteczne do 13 prań w 40°C
Działanie antybakteryjne jest skuteczne do 15 prań w 40°C.
Rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.
Maseczki nie trzeba prać codziennie, gdyż wszystkie wirusy na jej powierzchni są niszczone. Częstotliwość prania jest wyborem indywidualnym, wedle potrzeby. Zalecamy jednak ze względów higienicznych i estetycznych pranie paseczki najrzadziej co kilka dni.

 

Aktywność środka jest zachowana przez 12 miesięcy od daty produkcji.

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?