Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102552
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
    Czas realizacji: 4-5 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 40,57 zł / szt. 49,90 zł / szt.

Maseczka antywirusowa BRUBECK z chlorkiem srebra - wielorazowa

 

Maseczka antywirusowa przeznaczona jest do codziennej ochrony w czasie obowiązku noszenia maseczek. Wykonana z elastycznej dzianiny, dopasowuje się do kształtu twarzy zapewniając wysoki komfort noszenia. Pozwala swobodnie oddychać. Jest bezszwowa, wykonana z jednego kawałka dzianiny. Dodatkowo miękka i delikatna w dotyku. Nie powoduje podrażnień i otarć, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Kolor granatowy.

 

Co ją wyróżnia spośród wielu rodzajów dostępnych maseczek?

Substancja czynna – chlorek srebra – wnika w osłonę lipidową wirusa, co prowadzi do jego dezintegracji i zniszczenia. Dzianina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą.
Proces dezaktywacji wirusa rozpoczyna się natychmiast w momencie zetknięcia się wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa.

Maseczka zawiera substancję czynną, która dezintegruje i niszczy wirusy - także koronawirusy i wirusy grypy - typu otoczkowego. Substancja czynna - chlorek srebra - wnika w powłokę lipidową wirusa natychmiast po kontakcie z nim, dezintegrując go w krótkim czasie i nie pozwalając na dalszą transmisję. Działanie antywirusowe potwierdzone jest badaniami laboratoryjnymi.

 

 

Chlorek srebra wnika w osłonę lipidową wirusa. Powoduje to jego dezintegrację i zniszczenie:

 

Czas niszczenia wirusów

Niszczenie wirusa rozpoczyna się natychmiast w momencie kontaktu wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa.

 

Hamowanie retransmisji wirusa

 

Trwałość działania antywirusowego

Działanie antywirusowe jest skuteczne do 13 prań w 40°C
Działanie antybakteryjne jest skuteczne do 15 prań prań w 40°C.
Rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.
Maseczki nie trzeba prać codziennie, gdyż wszystkie wirusy na jej powierzchni są niszczone. Częstotliwość prania jest wyborem indywidualnym, wedle potrzeby. Zalecamy jednak ze względów higienicznych i estetycznych pranie paseczki najrzadziej co kilka dni.

 

Aktywność środka jest zachowana przez 12 miesięcy od daty produkcji.