Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Maska panoramiczna Drager FPS 7000 P z paskami nagłownymi

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101723

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 052,88 zł brutto
  • Cena netto: 897,00 zł / szt. 1 103,31 zł / szt.
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Maska panoramiczna z szybkozłączem FPS 7000

 

Maski pełnotwarzowe z serii Drager FPS 7000 definiują nowy standard w zakresie bezpieczeństwa i wygody noszenia dla strażaków, służb ratowniczych i górników. Szybka odporna na zadrapania.


ZALETY PRODUKTU:

Wygodne dopasowanie połączone z podwójnym uszczelnieniem
Podwójna linia doszczelniająca, która dostosowuje się do różnych kształtów głów i twarzy, zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Modułowa budowa zgodna z różnymi wymogami klientów
Bardziej elastyczna niż poprzednie modele, umożliwia wybór pozwalający spełnić różne wymagania.

Zintegrowany system
Dzięki możliwości wyboru maski z różnymi przyłączami i systemami noszenia, jak taśmy nagłowne czy zaczepy do hełmu, doskonale wpasowuje się w system składający się z hełmu, maski i aparatu oddechowego (aparat oddechowy na sprężone powietrze, aparat oddechowy z zamkniętym obiegiem lub filtr).

Niemal naturalna szerokość pola widzenia
Geometria wizjera w połączeniu z lepszym dopasowaniem maski zapewnia szersze pole widzenia niż poprzednie modele. Dzięki zastosowaniu bezzakłóceniowego poliwęglanowego wizjera zwiększony został również kąt widzenia. Dobrze przemyślana koncepcja cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu wizjera. Dostępne są różne rodzaje powłok.

Bezpieczne i innowacyjne połączenie maski z hełmem
Dzięki nowo zaprojektowanemu adapterowi, maska Drager FPS 7000 zapewnia większe bezpieczeństwo. Jeżeli przykładowo hełm strażacki Drager HPS 6200 jest połączony z maską oddechową, nowo zaprojektowane i opatentowane połączenie Drager Q-fix zapobiegnie przypadkowemu otwarciu połączenia.

Korpus maski w różnych rozmiarach
W celu zapewnienia najbezpieczniejszego dopasowania dla różnych rozmiarów i kształtów twarzy Drager FPS 7000 oferuje możliwość wyboru korpusu maski (jak również maski wewnętrznej) w trzech różnych rozmiarach. Rozmiar średni posiada łączenie podobne, jak w modelu Panorama Nova, który jest używany i testowany na całym świecie od kilku dziesięcioleci.

Innowacyjne, zintegrowane akcesoria
Nowo zaprojektowany system komunikacyjny Drager FPS-COM doskonale łączy się z wzornictwem i ergonomią maski. W zależności od wymagań wybrane mogą zostać różne moduły tak, aby stworzyć optymalne rozwiązanie dla wszelkich potrzeb komunikacyjnych. Niezależnie czy jest to radio, wzmacniacz głosu czy też HUD (wyświetlacz parametrów aparatu oddechowego), każdy element jest łatwy w użyciu i może być zintegrowany bezpośrednio w masce.

 

Drager jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Drager.