Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Mostek przejazdowy 75 (2x25-75) gumowy, szerokość 500 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101753
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 235,00 zł / szt. 289,05 zł / szt.

Mostek przejazdowy 75 (2x25-75) gumowy, szerokość 500 mm

 

Mostek przeznaczony do tworzenia przepraw dla samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz innych pojazdów kołowych, ponad liniami wężowymi z węży tłocznych i ssawnych.
Znajduje zastosowanie w straży pożarnej, służbach miejskich, wodociągowych, rolnictwie, leśnictwie oraz budownictwie.

 

Mostek służy do tymczasowego zabezpieczenia węży strażackich, przewodów elektrycznych oraz wszelkiego rodzaju kabli. Wyposażony jest w praktyczny system łączenia typu „puzzle”, który umożliwia szybki i niezawodny montaż i demontaż odcinków o różnych długościach. Struktura powierzchni mostka przejazdowego posiada własności antypoślizgowe. Dzięki zastosowanej taśmie odblaskowej „3M” jest doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy.
Wykonany jest z wulkanizowanej gumy co charakteryzuje go dużą elastycznością, wytrzymałością, gwarantując wieloletnie wykorzystywanie. Posiada dwa kanały o wymiarach 75 x 70 [mm].

 

Szczegółowe zastosowanie:

- przeprowadzanie węży strażackich / kabli przez ulicę.                                                                                               Foto: OSP Ulesie
- doprowadzenie okablowania z konsoli do sceny w czasie imprez kulturalnych, sportowych.
- doprowadzenie okablowania do wozów transmisyjnych, itp.


Jest to jedyny na rynku mostek o szerokości 500mm który pozwala na stworzenie przeprawy już z 2 sztuk mostków, w przeciwieństwie do innych mostków gumowych, których szerokość pozwala na wykonanie z jednej pary przeprawy tylko dla pojazdów osobowych (dla pojazdów ciężarowych i autobusów należy zastosować 4 inne mostki gumowe).

 


Produkt charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania. Jest odlany w całości z gumy, przez co ma swoją wagę. Posiada odblaski marki 3M w kolorze żółtym.
Każdy mostek posiada wypustki pozwalające łączyć go w sposób modułowy z kolejnymi mostkami. Można w ten sposób stworzyć nieograniczonej szerokości mostek przejazdowy dla pojazdów.

W trosce o ochronę środowiska produkt wytwarzany na bazie recyklingu gumowego.

Ze względu na swoją szerokość 50cm oraz niską ceną, przeprawa z dwóch takich mostków jest co najmniej 40% tańsza niż dotychczas znane rozwiązania.

 Podstawowe dane techniczne:

Materiał: guma
Odblaski: tak, 3M
Łączenie modułowe: tak
Rodzaje obsługiwanych średnic węży tłocznych: 25-75 mm (1-3 cale)
Rodzaje obsługiwanych średnic węzy ssawnych: do 50 mm (2 cale)
Długość: 850 mm
Szerokość: 500 mm
Wysokość: 90 mm
Waga: 25 kg

W razie konieczności zakrycia szczelin na węże mostek może być ułożony w pozycji odwrotnej

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !