Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Ochronniki słuchu PW43 Comfort

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102662
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 42,00 zł / szt. 51,66 zł / szt.

Ochronnik słuchu PW43 Comfort

 

Ochronnik słuchu przeznaczony dla użytkowników potrzebujących bardzo dobrej ochrony w warunkach hałasu. Jest zarówno trwały, jak i wyjątkowo lekki. Posiada czasze wykonane z ABS wypełnione pianką tłumiącą oraz komfortowy pałąk.

 

Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem tłumienia hałasu, bardzo dobrze sprawdza się przy pracach z pilarkami łańcuchowymi czy przecinarkami tarczowymi.

Spełnia wymagania normy EN 352-1 SNR 32dB
EN352-1:2002 + ANSI S3 19-1974

Certyfikat CE wydany przez: NSPEC INTERNATIONAL LTD, 56 LESLIE HOUGH WAY, SALFORD, GREATER MANCHESTER, M6 6AJ – ENGLAND


Głośny hałas w miejscu pracy może spowodować bardzo duże uszkodzenia słuchu w sposób niezauważalny przez pracownika, ponieważ dzieje się to w sposób stopniowy. Może również doprowadzić do całkowitej utraty słuchu podobnie jak nagły wyjątkowo głośny hałas. Te ochronniki słuchu redukują zagrożenie niebezpiecznym hałasem i innymi głośnymi dźwiękami.
Te ochronniki należy nosić przez cały czas pracy w środowisku zagrożenia (gdy poziom hałasu przekracza 80dB) oraz powinny zostać dopasowane zgodnie z ich parametrami tłumienia odpowiednimi dla hałasu otoczenia, który należy zredukować (patrz na parametry ochronnika). Należy zawsze upewnić się, że ochronniki są poprawnie założone, dopasowane, czyszczone, składowane i przeglądane w zgodzie z instrukcją.


Cechy

CE KAT. III
Regulowana długość ułatwiająca dopasowanie
Miękki komfortowy pałąk
Opakowanie indywidualne przystosowane do urządzeń wydających

 

Okres użytkowania: około 2 lata od pierwszego użycia.
Okres składowania (przed pierwszym użyciem): do 3 lat.