Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Pałka świetlna SNAPLIGHT 480 sygnalizator, dł. 15 cm, świeci do 480 minut (8h)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100771
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 8,00 zł / szt. 9,84 zł / szt.

Pałka świetlna SNAPLIGHT 480

 

Światła chemiczne CYALUME SNAPLIGHT są wyrobami jednorazowego użycia. Pobudzone do działania, gasną same po określonym czasie. Przechowywanie opakowań po zużyciu nie wymaga specjalnych reguł. Klasyfikowane są jako zwykły odpad i wystarczy wrzucić je do pojemnika na śmieci.Znajdują zastosowanie w szerokim pojęciu ratownictwa: od pożarów, poprzez powodzie i katastrofy techniczne, na ratownictwie wodnym kończąc. Oferta zawiera sygnalizatory (czas świecenia 8-12 godzin zależnie od modelu). Każdy rodzaj oświetlenia dostępny jest w kilku kolorach. Możesz wybrać kolor zgodnie z własnymi zasadami i procedurami bezpieczeństwa. Wybór koloru przy cenie.

 

Światła 8-12 -godzinne nadają się idealnie do oznakowania osób lub miejsc zdarzeń, mogą wytyczać drogi dla ratowników w lesie, przy powodziach i innych zdarzeniach. Sprawią się doskonale także jako oświetlenie awaryjne, w hotelach, miejscu pracy, w toalecie.

Mogą także służyć jako oświetlenie/sygnalizator na łodziach, u płetwonurków czy dla dzieci poruszających się po zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach (zwiedzanie).

Są nietoksyczne, niepalne, wodoodporne, nie wydzielają ciepła ani iskier.

 

Budowa: wewnątrz każdego świetlika (pojemnika) znajdują się dwa roztwory chemiczne nie będące ze sobą w bezpośrednim kontakcie. Jeden z nich umieszczony jest w bardzo cienkiej szklanej kapsułce. Wystarczy zgiąć świetlik by w/w wewnętrzna kapsułka pękła. Pod wpływem lekkiego wstrząsu obydwa roztwory reagują ze sobą emitując światło. Efekt jest natychmiastowy.


Zalety:


- emituje światło w promieniu 360°
- widoczne z odległości do 1.6 km
- widoczne z wysokości do 5 km
- nietoksyczne, niezapalne, nieiskrzące
- baterie / serwis techniczny niepotrzebne
- odporne na wszystkie warunki klimatyczne (wiatr, deszcz etc.)
- działające w temperaturach od -20 do 50 stopni C
- lekkie
- szczelne - mogą być zanurzane w wodzie

Okres przechowywania do użycia: 5 lat od daty produkcji (na opakowaniu)

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !