Podciągacz do węży 75

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100443
  • Producent: POK S.A.
  • Kod producenta: 35043
  • szt.
  • Cena netto: 950,00 zł / szt. 1 168,50 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl

Podciągacz do węży 75

 

 

Podciągacz do węży pomaga przeciągać węże z dużo mniejszym wysiłkiem, szybciej i sprawniej. Dźwignia w pozycji otwartej umożliwia dobre ustawienie węża.

Aby wprowadzić wąż do podciagacza, wystarczy kilka sekund: usuń oś, a następnie uchwyt, umieść korpus w prawidłowym kierunku, zamontuj uchwyt i oś ponownie.

W odpowiedniej pozycji dźwignia jest zamknięta, co zapobiega ześlizgiwaniu się węża i zapewnia odpowiednią i ergonomiczną obsługę oraz postawę strażaka. Podciągacz do węży wyposażony jest w wygodny uchwyt umożliwiający pewny chwyt. To urządzenie zapewnia komfortową pracę z wężami 42, 52 i 75. Dla każdej średnicy węża jest osobny podciągacz.

 

Urządzenie może być niezastąpione podczas wszelkich szkoleń z zakresu pożarów wewnętrznych, a także działań przy pożarach wewnętrznych, zarówno w mieszkaniach jak i obiektach przemysłowych.

 

Profil korpusu i uchwytu umożliwia zablokowanie węża w celu jego podniesienia i pociągnięcia. Przesuwając uchwyt w innym kierunku, chwyt węża zostaje zwolniony i można go przesuwać wzdłuż węża.
Podciągacz do węży oferuje użytkownikowi ergonomiczny i mocny uchwyt podczas obsługi płaskoskładanych węży pożarniczych lub podczas przenoszenia ustalonego zestawu.

 

Materiał: stop aluminium

Wykończenie: powleczenie poliestrowe

Wymiary: 131x160x176 mm

Masa: 1,49 kg