Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Prądownica automatyczna LEGENDE MULTIFLOW 400 z podwójnym strumieniem, nasada 52

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100013
  • Producent: POK S.A.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 034,40 zł brutto
  • Cena netto: 3 144,00 zł / szt. 3 867,12 zł / szt.
  • szt.
  • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Prądownica automatyczna LEGENDE MULTIFLOW 400 z podwójnym strumieniem, nasada 52

 

Prądownica wykonana z głęboko anodowanego i pokrytego teflonem (PTFE) aluminium. Legende MULTIFLOW to trwała, lekka automatyczna prądownica posiadająca zalety, których poszukujemy z chwilą pojawienia się nadzwyczaj intensywnego ognia podobnego do pożaru butanu lub innej łatwopalnej substancji.

 

Prądownice "Legende" z automatyczną regulacją ciśnienia i kombinowanym strumieniem strumienia (MultiFlow) umożliwia jednoczesne stosowanie strumienia prostego i strumienia szerokokątnego w celu ochrony strażaka i ataku ognia.

Indeksowany uchwyt odcinający umożliwia wybór różnych natężeń przepływu.
Indeksowany pierścień głowicy z wyczuwalnymi w dotyku oznaczeniami umożliwia regulację różnych wzorów strumienia (strumień prosty, strumień ataku i strumień szerokokątny).

 

Zbudowana na bazie prądownicy LEGENDE, wykonana jest w najnowszej technologii obróbki metali: stop aluminium z pierwszego wytopu w obróbce cieplej, anodowany trwale zgodnie z procesem NITUFF® na głębokość 50 mikronów i pokryty teflonem (PTFE). Typowy zawór kulowy prądownicy utwardzany jest zgodnie z wymaganiami procesu NITUFF®, co zapewnia mu lata płynnej pracy z minimalnym zużywaniem się.

Prądownice Legende MULTIFLOW wyposażone są w podwójne łożyska kulowe łatwe w montażu i eksploatacji. W każdym modelu zainstalowany jest także kształtownik/sito strumienia, tzw. strumienica. Istotną zaletą prądownicy Legende MULTIFLOW jest ich zdolność do łatwego przechodzenia (regulacji) od strumienia skupionego do wąskiej mgły, do pojedynczego lub podwójnego parasola mgły, do pozycji płukania – bez konieczności zamykania zaworu i przerywania pracy.

 

Nasada wejścia: 52 (gniazdo M56x4 gw. wewn. (Uni 811)

Regulacja wydajności suwakowa: 80 - 400 l/min

Ciśnienie robocze: autom. ok. 7 bar

Waga: 2 kg

Wymiary: 328 x 84 x 228 mm

 

Do prądownicy można zamontować standardową nakładkę do wytwarzania piany ciężkiej.