newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Prądownica RAMBOJET 25 typ 4, 100 l/min, ciśnienie robocze 2 - 18 bar

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100169
  • Producent: POK S.A.
  • szt.
  • Cena netto: 1 020,00 zł / szt. 1 254,60 zł / szt.

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !

System Rambojet typ 4


W najprostszym ujęciu system Rambojet oszczędza czas i pieniądze. Dzięki stosowaniu wkładów krystalicznych KTS-DUO, prądownice Rambojet gaszą szybciej o ok. 50%, oszczędzając min 50% wody. Prądownice te są niezastąpione przy gaszeniu pojazdów, mieszkań, magazynów, stogów siana, hałd węgla itp, w lasach a także wszelkich miejscach gdzie może wystąpić problem z zaopatrzeniem w wodę.

 

Wkład zmniejsza 2-4 razy napięcie powierzchniowe wody. Działa podobnie do środków pianotwórczych, ale jest mniej agresywny, zmiękcza wodę tak, że gaszenie  w niektórych przypadkach, np. gaszenie opon odbywa się nawet 4 – 5 krotnie szybciej niż czystą wodą. Jednocześnie gdyby użyć środka pianotwórczego, to przy podobnym czasie i skuteczności gaszenia koszty akcji byłyby wyższe między 3, a 6 razy.
Oferta zawiera 5 rodzajów prądownic, w tym dwie wysokociśnieniowe. Koszt zakupu prądownicy zwraca się już po kilku akcjach. Montaż wkładu zajmuje chwilkę a nawet gdy wkład się skończy prądownica działa jak zwykła prądownica. Wkłady są biodegradalne i bezpieczne dla środowiska.
W komplecie z prądownicą znajduje się 1 wkład.

instrukcja instalacji wkładu rambojet

Do prądownicy jednorazowo mieści się 1 wkład KTS-DUO MINI. Znajdziesz go w opcjach obok ceny oraz w akcesoriach pod opisem.

 

 

Rambojet typ 4

Podłączenie

Nasada 25 (1”)

Ciężar

1,4 kg

Przepływ

100 l/min

Zasięg (rozwarty-zwarty) przy 7 bar

5 - 15 m

Typ wkładu

TS-04

Ciśnienie robocze

2 – 18 bar

Inne cechy