Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Pralnico-wirówka LG TITAN C MAX (na 2 ubrania specjalne)

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Kod: 102653

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 4-6 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 17 500,00 zł / szt. 21 525,00 zł / szt.

Pralnico-wirówka LG TITAN C MAX (na 2 ubrania specjalne)

 

Titan C to rodzina "tytanów pracy". Oferta obejmuje pralkę o załadunku 15 kg i objętości bębna 147 litrów. Titan C to przemysłowe urządzenie w bardzo estetycznej obudowie.

Ze względu na możliwość podłączenia pomp dozujących, bardzo dobrze sprawdzi się w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Dwie ważne uwagi dla tego modelu:

1. Ten model posiada obsługę pomp dozujących. Można podłączyć system 4- lub 6-pompowy (wykorzystanie max 5) za dodatkową opłatą.

2. Model posiada załadunek 15 kg i ma objętość bębna 147 litrów. Jest to idealna pojemność dla 2 kpl ubrań specjalnych. Prawidłowo należy przyjmować 60-70 litrów pojemności bębna na 1 kpl ubrania specjalnego. Jednakże w przypadku większej ilości ubrań do prania, można dla przyspieszenia prania ogólnego do 2 kpl dołożyć jeszcze 1 spodnie albo 2 kurtki lekkie z innych kompletów (lub kilka kominiarek, kilka par rękawic tekstylnych, które można prać). Wtedy możliwości pralnicy zostaną wykorzystane optymalnie.

 

Pralnico-wirówka LG TITAN C MAX (max na 2 ubrania specjalne)

 

Jako suszarkę do kompletu dla tego modelu proponujemy ten model Delta-Tech.

 

Opcja do tego modelu pralnicy:

Generator ozonu BW O3Generator ozonu BW O3.
Likwiduje: zapach, wirusy, grzyby, pleśń, bakterie i roztocza.


Ozonowanie to nowoczesne, skuteczne a co najważniejsze, ekologiczne narzędzie pozwalające na profesjonalne usunięcie, odświeżenie, sterylizację i oczyszczenie powietrza i wody. Ozon aktualnie wykorzystywany jest w różnych dziedzinach życia jako silny utleniacz. Właściwości ozonu znane są od dawna, jednakże dopiero w ostatnich latach zaczęły się poszerzać dziedziny gospodarki i przemysłu, w których znajduje on zastosowanie. Przede wszystkim, z uwagi na sterylizujące działanie ozonu, zabieg ten pozwala na usunięcie grzybów, pleśni, roztoczy, wirusów i bakterii.
Nieoceniona jest zwłaszcza skuteczność jego działania w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów (odzwierzęcych, potu, stęchlizny, po pożarach itp.) szacowana na poziomie 99%.
Generator ozonu to urządzenie, które łączy się z pralką, miesza ozon z wodą oraz działa na wirusy i bakterie w procesie prania. Ozon atakuje błony komórkowe, które je pokrywają i dezaktywuje je. Rezultatem jest czyste i zdezynfekowane pranie.
Zapewnij wielokrotne oszczędności dzięki ozonowi i zużywaj mniej wody, detergentu i czasu.
Koszty jednego cyklu mogą być niższe nawet o 50% w porównaniu z tym samym cyklem prania bez zastosowania ozonu.

Generator zawiera zestaw do montażu.

 

Zalety serii Titan C

 

Automatyczne dozowanie detergentów.

Pralki Titan wyposażone są w panel umożliwiający automatyczne dozowanie płynnych detergentów. System generuje pięć sygnałów sterujących pompami podającymi środki piorące.

 

 

 


Napęd bezpośredni (InverterDirect Drive™)

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań przenoszenia napędu za pomocą pasa i koła pasowego bęben profesjonalnych maszyn LG napędzany jest bezpośrednio przez silnik sterowany falownikiem. Gwarantuje to wyższą trwałość i niezawodność. Mniej części to mniej napraw. Dodatkowym bonusem jest niezwykle cicha praca.

 

 

 


Bęben pochylony pod kątem 10°

Bęben pralek komercyjnych firmy LG jest nachylony pod kątem 10 °. Umożliwia to pralce wyższy poziom wody niż konkurencja. Dzięki temu możemy zużywać mniej wody, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości prania.

 

 

 

 


Zasilanie wodą ciepłą i zimną.

Ważnym parametrem odróżniającym urządzenia profesjonalne od AGD jest sposób zasilania w wodę. Pralki profesjonalne zawsze posiadają możliwość napełnienia bębna wodą ciepłą i zimną. Dzięki czujnikom zamontowanym w bębnie sterownik maszyny inteligentnie otwiera zawory wody ciepłej i zimnej, tak aby uzyskać kąpiel piorącą o zadanej temperaturze. Zwiększa to istotnie wydajność pralki, zmniejsza koszt podgrzewu i wydatki na serwis.


Doskonała amortyzacja profesjonalnych pralek LG.

Amortyzatory działają bardzo płynnie. Pralka pracuje cicho nawet przy dużych prędkościach wirowania. Amortyzatory skutecznie tłumią wibracje. W związku z tym maszyny nie muszą być kotwione do podłoża.

 

 

 


Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Innowacyjna perforacja i starannie wyprofilowane „przewały” wzmacnia akcję mechaniczną podczas prania. Dzięki temu zabrudzenia usuwane są skuteczniej przy użyciu mniejszej ilości detergentów.

 

 


Niskie koszty eksploatacji

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie techniczne zastosowane w profesjonalnych urządzeniach LG powalają oszczędzać wodę i energię. Zasilanie jednofazowe, zrzut wody za pomocą pompy, powodują, że nie ma konieczności wykonywania „instalacji przemysłowych” w pomieszczeniu pralni. Dwa przyłącza wody, ciepłej i zimnej znacznie przyśpieszają pracę, zwiększają wydajność i zmniejszają koszty podgrzewu. Dobre materiały i perfekcyjne wykonanie zmniejszają koszty serwisu w całym okresie eksploatacji.


Redukcja piany

Profesjonalne pralki LG wykrywają nadmierną ilość piany w kąpieli piorącej i skutecznie ją redukują. Celem jest zwiększenie jakości i wydajności prania.

 

Dynamiczny proces napełniania bębna.

Proces napełniania pralki wspomagany jest dynamicznie przez dysze rozpylające wodę wewnątrz bębna. Skraca to czas napełniania, prane tkaniny są nawilżone szybciej. Dodatkowo woda podawana przez dysze automatycznie czyści szybę okna wsadowego.

 


Łatwa obsługa sterownika

Obsługa sterownika jest niesłychanie łatwa. Ogranicza się do wyboru programu prania i potwierdzenia klawiszem „start”. Jednocześnie z „poziomu programowania” sterownik daje możliwość ustawienia wielu parametrów prania. Programatory współpracują również z różnymi systemami pobierania opłat.

 

Program automatycznego czyszczenia.

Maszyny profesjonalne pracują wiele godzin każdego dnia. Proszki, zabrudzenia pochodzące z pranych tkanin i wody odkładają się w maszynie. Zanieczyszczenia te obniżają jakość i wydajność jej pracy. Profesjonalne pralki LG są wyposażone w program samoczyszczący. Pozwala on utrzymać idealną czystość nawet w najmniej dostępnych miejscach pralki.

 

Gwarancja 24 miesiące.

 

 

Pralnico-wirówka LG TITAN C MAX wymiaryDane techniczne pralnicy Titan C MAX:

Załadunek 15 kg
Objętość bębna 147 litrów
Średnica bębna 518 mm
Głębokość bębna 610 mm
Prędkość wirowania 980 obr/min
Prędkość prania 46 obr/min
Faktor G 327
Podgrzew elektryczny
Moc podgrzewu 3200 kW
Bęben Stal nierdzewna
Ilość komór dozownika 3
Sterowanie Mikropocesorowe
Możliwość podłączenia pomp W standardzie

Wymiary:

Wysokość 1036 mm
Szerokość 737 mm
Głębokość 814 mm
Ciężar 100,60 kg

 

LG titan rozmieszczenie elementów

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?