Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Radiotelefon nasobny Hytera BP-565, DMR, IP-54, 128 kanałów

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 102762

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 002,45 zł brutto
 • Cena netto: 795,00 zł / szt. 1 131,60 zł 977,85 zł / szt.
 • szt.
 • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Obsługuje tryby cyfrowe i analogowe, kompatybilne z istniejącymi systemami i terminalami cyfrowymi i analogowymi. Zaawansowane funkcje cyfrowe, takie jak pseudo trunking, połączenia alarmowe i roaming, usprawnią obsługę Twojej firmy.

Hytera PD565

Radiotelefon analogowo-cyfrowy Hytera BP 565 to udoskonalona wersja słynnego modelu PD 565, która zachowuje wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika, jednocześnie oferując jeszcze więcej zalet. Zwiększa on zakres zastosowań w zakresie zasięgu, jakości dźwięku, wyposażenia w większy ekran wyświetlacza oraz inne istotne funkcje.

UWAGA! Modele z serii BP są z grupy radiotelefonów entry level, które posiada gorsze parametry pracy od modeli profesjonalnych (serie HP5/6/7). Dlatego nadają się do stosowania na niedalekich kilkusetmetrowych dystansach. Ze względu na fakt, że zasięg jest wypadkową wielu czynników, stosowanie serii BP na większe odległości lub w sytuacjach mogących wpływać na zakłócenia, nie daje gwarancji na skuteczną komunikację.

Radio Hytera

Seria BP565 ma w swojej klasie większy zasięg i oferuje 256 kanałów, dzięki czemu komunikacja grupowa jest bardziej elastyczna.

Dzięki obsłudze łączności cyfrowej i analogowej radiotelefon Hytera BP-565 jest optymalnym urządzeniem wprowadzającym do profesjonalnej cyfrowej łączności radiowej.
Hytera BP-565 przekonuje kompaktowym wzornictwem, zakresem funkcji oraz wysoką efektywnością kosztów.

 

 

 

Informacja dot. programowania

Wytyczne KW PSP dot. programowania radiotelefonów zazwyczaj wymagają ilości ok. 20-24 kanałów, choć czasem jest to nawet mniejsza ilość.

Dlatego bezpłatnie programujemy do 24 kanałów włącznie z wyłączeniem programowania funkcjonalności sygnalizacji rozszerzonej (5-Tone, 2-Tone itp.).

Programowanie większej ilości kanałów będzie możliwe za dodatkową opłatą:
25 – 48 kanałów – 60 zł netto
49 – 80 kanałów – 120 zł netto

W przypadku programowania w ramach jednego zamówienia kilku radiotelefonów takiego samego typu i z tą samą obsadą opłata będzie pobierania tylko raz.

 

Skład zestawu:

 • Radiotelefon
 • Akumulator BL1507 1.500mAh Li-Ion
 • Antena
 • Ładowarka biurkowa (CH10A07)
 • Zasilacz PS1044
 • Klips do pasa

 

ZGODNOŚĆ Z TECHNOLOGIĄ CYFROWĄ I ANALOGOWĄ

Obsługa zarówno trybu cyfrowego, jak i analogowego, kompatybilność z istniejącymi systemami i terminalami cyfrowymi i analogowymi. Zaawansowane funkcje cyfrowe, takie jak priorytetowe przerwania, podstawowe szyfrowanie, wiadomości tekstowe i roaming, usprawnią komunikację. Seria BP5 zapewnia zwiększony zasięg w swojej klasie i oferuje 64/128 kanałów, dzięki czemu komunikacja grupowa jest wydajna.

 

SOLIDNY KORPUS

Odporny na zużycie i zarysowania korpus; standardowa pyłoszczelna i wodoodporna konstrukcja IP54; duże klawisze; wygodna obsługa nawet w rękawiczkach.


WYRAŹNY I GŁOŚNY DŹWIĘK

Lekka i kompaktowa konstrukcja z wbudowanym inteligentnym algorytmem redukcji szumów zapewniającym eliminowanie niepożądanych szumów tła obsługuje trzystopniową regulację redukcji szumów. Dzięki temu nawet jeśli druga osoba rozmawia w hałaśliwym otoczeniu, nadal wyraźnie ją słychać. Dzięki głośnikowi o dużej mocy 3 W i głośności do 90 dBA dźwięk jest czysty i wyraźny nawet w hałaśliwych i innych trudnych warunkach. Urządzenie zapewnia dobrą zdolność tłumienia gwizdu — nawet jeśli wiele osób w tym samym pomieszczeniu korzysta z radiotelefonów, irytujący gwizd zostanie wyeliminowany.


KOMUNIKATY GŁOSOWE

Potwierdzanie działania programowalnych przycisków lub zmiana kanału w radiotelefonach bez wyświetlaczy za pomocą komunikatów głosowych.


ROZSZERZ ZASIĘG

BP5 oferuje moduł odbiorczy o wysokiej czułości i antenę o wysokiej wydajności dla zwiększenia penetracji sygnału i osiągnięcia lepszej jakości połączeń nawet w obszarach o słabym zasięgu sygnału. Ponadto antena ma unikalną konstrukcję z grubym gwintem śrubowym o nadzwyczajnej odporności mechanicznej.
To z kolei pomaga wydłużyć żywotność anteny, a także zwiększyć wydajność promieniowania w porównaniu z tradycyjnymi antenami o 10%, aby zwiększyć zasięg komunikacji radiowej.


Zgodność z technologią cyfrową i analogową

Obsługa zarówno trybu cyfrowego, jak i analogowego, kompatybilność z istniejącymi systemami i terminalami cyfrowymi i analogowymi.
Zaawansowane funkcje cyfrowe, takie jak priorytetowe przerwania, podstawowe szyfrowanie, wiadomości tekstowe i roaming, usprawnią komunikację. Seria BP5 zapewnia zwiększony zasięg w swojej klasie i oferuje 64/128 kanałów, dzięki czemu komunikacja grupowa jest bardziej wydajna.


Akumulator o dużej mocy

Seria BP5 wykorzystuje akumulatory o długiej żywotności znanej na całym świecie marki. Po 500 cyklach ładowania i rozładowania akumulator nadal zachowuje 80% początkowej pojemności.
Radiotelefon można naładować od 0% do 100% w zaledwie 1,8 godziny. Po ładowaniu przez 1 godzinę urządzenie może pracować przez 10 godzin. Szybka ładowarka o mocy 10 W zapewnia bezpieczne i niezawodne ładowanie nawet w trudnych warunkach, np. przy wysokich lub niskich temperaturach.


Zgrabny wygląd

Lekka konstrukcja, dzięki czemu urządzenie jest lżejsze i cieńsze niż podobne produkty, a także łatwe w przenoszeniu i obsłudze. Dzięki dwukolorowemu formowaniu wtryskowemu urządzenie jest bardzo rozpoznawalne i może być dopasowane do środowiska pracy użytkownika i jego ubioru. Kolor można dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb.


Jakość godna zaufania

Hytera posiada największą na świecie linię do produkcji profesjonalnych urządzeń komunikacyjnych i każdy przenośny radiotelefon produkuje zgodnie z normami Przemysłu 4.0. Dzięki rygorystycznym wymaganiom certyfikacji systemu zarządzania dostawcami zapewniamy, że każda część spełnia wymagania kontroli jakości, a tym samym gwarantuje stałość jakości produktu.

Dane techniczne Hytera BP 565:

Dane techniczne Hytera BP 565