Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 227 506 249 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com            newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy ważny pół roku!

Rękawice strażackie specjalne PROLINE EVO

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 100610

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 295,00 zł brutto
 • Cena netto: 260,16 zł / para 320,00 zł / para
 • para
 • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Tylko skórzane: Nie
Tylko materiałowe: Tak

Model strażacki z linii rękawic tekstylnych wyróżnia się znaczącą czułością oraz elastycznością. Grzbiet dłoni został osłonięty przez wyjątkowo wytrzymały materiał Kermel, poddany hydrofobowej obróbce w obszarach narażonych na ekspozycję. Natomiast tylne partie kostek zabezpieczono przy użyciu warstw pianki przeciwuderzeniowej, umieszczonych w głębszych strukturach rękawicy.

Rękawice strażackie PROLINE EVO

Specjalny materiał z silikonową powłoką zastosowano na dłoniach. Jest on wyjątkowo odporny zarówno na zagrożenia mechaniczne, jak i termiczne. Dodatkowe korzyści obejmują właściwości hydrofobowe oraz antypoślizgowe.

Wysoko przepuszczalna, wodoodporna membrana PU

pełni funkcję nie tylko ochrony przed wilgocią, ale również stanowi barierę dla bakterii, krwi oraz substancji chemicznych.

Nawet przy najwyższym poziomie mechanicznej ochrony dłoni, rękawice utrzymują znaczną czułość. Ten efekt osiągnięto dzięki świeżo opracowanemu doskonałemu krojowi 3D, w którym subtelna równowaga między czułością a ochroną znalazła swoje wyjątkowe połączenie.

Oferowany model posiada mankiet Compact. Inne mankiety na zapytanie - można się z nimi zapoznać w pliku do pobrania w sekcji "załączniki" na dole opisu.


Tajemnice rękawic strażackich

Tajemnice rękawic strażackich

02-01-2021
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że niewiele wiemy o rękawicach strażackich. Producenci strzegą wiele tajemnic przed użytkownikiem reklamując Więcej