Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Skokochron Typ Moratex

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100986

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 33 000,00 zł / szt. 40 590,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Skokochron Typ Moratex

 

Skokochron przeznaczony jest do ewakuacji ludzi z miejsc zagrożenia, w szczególności z wyższych kondygnacji płonących budynków w przypadku utrudnionego dostępu innego ciężkiego sprzętu. Maksymalna wysokość, z której można oddać skok wynosi 16 m.

Uwaga! Cena i dostępność tylko na zapytanie.

 

Konstrukcja:


Podstawę konstrukcji skokochronu stanowi stelaż pneumatyczny wykonany z tkaniny gazoszczelnej, gumowanej. Skokochron rozkłada się samoczynnie
po otwarciu butli ze sprężonym powietrzem.
Stelaż samoczynnie się podnosi i tworzy konstrukcję nośną skokochronu.
Równocześnie, przy wykorzystaniu powietrza z otoczenia, poprzez otwory boczne, napełnia się pomieszczenie skokochronu. Po zeskoku spadające ciało napotyka powierzchnię zeskoku – stelaż pneumatyczny ulega deformacji, ugina się. Objętość wewnętrzna komór zmniejsza się, a zagęszczone powietrze wydobywa się w sposób kontrolowany przez otwory boczne w ścianach skokochronu.
Po odciążeniu napełniony powietrzem sam się podnosi.
Skokochron jest gotowy do przyjęcia następnego zeskoku po 20 sekundach.
Częstotliwość skakania jest określona przez czas, jaki jest wymagany do zejścia ze skokochronu osoby skaczącej. Nie istnieje konieczność ponownego napełnienia sprężonym powietrzem.

Przewidywany okres użytkowania skokochronu – 15 lat.

 

 

 

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?