Masz pytania? zadzwoń Zadzwoń: 22 750 62 49 lub 605 377 500 (8.00-16.00) albo napisz sklep@horpol.com         newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy.

Sorbent odtłuszczacz Abso'net Active Plus, koncentrat, opakowanie 10 litrów

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 101517
 • Waga: 11 kg

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 580,56 zł brutto
 • Cena netto: 490,00 zł / szt. 602,70 zł / szt.
 • 10 l ( 602,70 zł za 10 l )
 • szt.
 • Szybkie płatności Blik.

Produkt objęty jest gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ciekły odtłuszczacz Abso'net Active Plus

 

Bardzo skuteczny bioaktywny środek czyszczący Abso'net Active Plus charakteryzujący się znakomitymi własnościami usuwania olejów mineralnych i syntetycznych, smarów, sadzy, kurzu oraz zabrudzeń organicznych z powierzchni betonowych, asfaltowych, kamiennych, drewnianych, plastikowych, szkła oraz kauczuku. Produkt chroni powierzchnie i materiały.

 

Produkt opracowany głównie do usuwania węglowodorów/paliw/olejów z powierzchni dróg. Mieszanie nawet 1:50.

Bezbarwny, wysoce skoncentrowany płyn. Środek nie zawiera fluorowych środków powierzchniowo-czynnych oraz substancji szkodliwych. Jest czysty, bezpieczny i w 100% ekologiczny. Środek jest niepalny, nie powoduje korozji. Charakteryzuje się neutralnym pH. Właściwości te powodują, że Absonet Active Plus jest ekonomicznym rozwiązaniem do stosowania we wszystkich systemach odtłuszczających.

Produkt można stosować z polecanymi przez nas opryskiwaczami ciśnieniowymi, idealnymi do finalnego sprzątania rozlewisk ropopochodnych.

Przeznaczony do czyszczenia zabrudzonych powierzchni betonowych i asfaltowych, nawierzchni drogowych wokół zbiorników z olejem napędowym, podłóg i maszyn w przypadku awarii układów hydraulicznych; środek przeznaczony do stosowania w warsztatach samochodowych, handlu olejami mineralnymi, przemyśle, stacjach obsługi, parkingach i podziemnych garażach, transporcie, przedsiębiorstwach, na budowach, stacjach paliwowych, w straży pożarnej i ratownictwie technicznym, w utrzymaniu dróg, itp.


Skuteczność działania:

W przypadku plam olejowych na asfalcie, produkt najlepiej użyć w stężeniu oryginalnym, zapewniając odpowiednią skuteczność. Jego działanie powoduje wyciąganie na powierzchnię węglowodorów, które wniknęły w głąb struktury nawierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia, czasu pozostawania zabrudzenia w podłożu, warunków atmosferycznych, itp. możliwe jest stosowanie produktu w większym rozcieńczeniu, w zależności od metody użycia nawet do 1:50 (zimna woda, niskie ciśnienie podawania). Może to jednak wymagać dłuższego czasu mycia (dłuższy czas działania środka na zabrudzenie) lub mycia 2-3 razy. Skuteczność Abso'net Active Plus zależy także od porowatości zabrudzonego podłoża. Niezwykle szybko zmywa i odtłuszcza powierzchnię dróg dzięki trwałej emulgacji cząstek oleju, ropy z cząstkami wody nie niszcząc jej. Jest wielofunkcyjnym odtłuszczaczem odpowiednim do wszystkich kombinacji węglowodorów. Bezpieczny w użyciu, nawet wdychanie jego oparów powstających w wyniku użycia ciepłej wody lub wysokiego ciśnienia jest nieszkodliwe.


Abso'net Active Plus może być stosowany na gorąco (do temp. 80 stopni C). Oznacza to, że Abso'net Active Plus może być stosowany w instalacjach, np. wanny, w których podgrzewany jest do temperatury 80 stopni C i stosowany do mycia (odtłuszczania), np. elementów metalowych (pod warunkiem, że woda nie powoduje korozji). Może być także stosowany w instalacjach ciśnieniowych (na gorąco). W tym przypadku, Abso'net Active Plus pozostaje niekiedy dłuższy czas w wyższych temperaturach bez rozkładu. Użycie Abso'net Active Plus na rozgrzanych powierzchniach także nie powinno powodować spadku skuteczności wynikającego z rozkładu produktu.
Jedynym ograniczeniem stosowania Abso'net Active Plus są niskie temperatury (produkt zamarza).