Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Sygnalizator bezruchu Drager Bodyguard 1000

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 101729

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 683,00 zł / szt. 840,09 zł / szt.

Sygnalizator bezruchu Drager Bodyguard 1000
z przyciskiem lub kluczem (wybierz w opcjach)


Jego trwały wzór jest przeznaczony do stałego funkcjonowania w ekstremalnych warunkach funkcjonowania, obojętnie jak ekstremalne jest otoczenie. Drager Bodyguard 1000 produkowany jest według IP 67 ochrony przed strumieniem wody i do stosowania w zakresie temperatur od -15°C do 75°C.


Łatwy w obsłudze:
Podobnie jak Drager Bodyguard 7000, Drager Bodyguard 1000 funkcjonuje w ten sam sposób. Przyciski dają się obsługiwać również w rękawicy ochronnej. Po włączeniu, urządzenie automatycznie przeprowadza pełny test funkcyjny. Przypadkowe wyłączenie urządzenia podczas jego używania jest wykluczone, w zależności od trybu pracy - dzięki opcji wsunięcia klucza kontrolnego lub dzięki dwukrotnemu przyciśnięciu przycisku.

Łatwa konserwacja:
Bodyguard 1000 nie potrzebuje regularnej konserwacji, wymagana jest jedynie wymiana baterii zgodnie z zapotrzebowaniem.

Kompatybilny ze wszystkimi aparatami powietrznymi:
Drager Bodyguard 1000 może być przymocowany do aparatu powietrznego w sposób szybki i pewny, przy pomocy klamry "krokodylkowej" lub standardowej klamry mocującej. Przy tym możliwa jest każda dogodna pozycja - na pasie naramiennym lub biodrowym czy też w każdej innej pozycji na aparacie.

Wyraźne ostrzegające sygnały optyczne i akustyczne:
Jeśli przez ponad 25 sekund nie jest wykryty żaden ruch i w ciągu kolejnych ośmiu sekund nie zostanie anulowany stan alarmowy, Bodyguard 1000 wysyła sygnały akustyczne i optyczne. Dodatkowo podwójne diody FASCIA umożliwiają orientację w warunkach złej widoczności. Migające w ciągły sposób na niskiej częstotliwości niebieskie diody, pozwalają na łatwą orientację członka grupy podczas normalnej aktywności i umożliwiają pozostanie widocznym dla pozostałych członków grupy.

Protokół danych z przebiegu pracy:
Podobnie jak Drager Bodyguard 7000, również Drager Bodyguard 1000 odznacza się pełną funkcjonalnością protokołu danych, które to mogą być odczytane przy pomocy modułu Drager RFID-PC i kompatybilnego z Windows oprogramowania.

Wybór trybu pracy:
Urządzenie może pracować w dwóch trybach: albo z przyciskami albo z kluczem funkcyjnym do kontroli dostępu do aplikacji.Produkt posiada świadectwo CNBOP

 

Drager jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Drager.

Dlaczego warto kupować w SupermarketStrazacki.pl?