TFT Res-Q-Rench Wielofunkcyjne, podręczne narzędzie ratownicze

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100921
  • szt.
  • Cena netto: 121,00 zł / szt. 166,05 zł 148,83 zł / szt.
Wybierz SupermarketStrazacki.pl

TFT Res-Q-Rench Wielofunkcyjne, podręczne narzędzie ratownicze


Narzędzie TFT Res-Q-Rench posiada wiele funkcji przy zachowaniu małych rozmiarów. Może zastąpić podczas akcji ratowniczych kilka narzędzi o różnych nietypowych funkcjach. Idealne narzędzie do pracy dla służb ratowniczych, jednostek Straży Pożarnej czy Policji. Może służyć do błyskawicznego i bezpiecznego przecinania pasów bezpieczeństwa w pojazdach oraz innych materiałów (np. sieci). Może także służyć do podważania okiennic, drzwi czy okien w różnego typu awaryjnych sytuacjach.

Narzędzie zastępuje z powodzeniem wiele specjalistycznych kluczy, które służą do otwierania i zamykania różnego typu mieszkaniowych zaworów gazowych. Możliwe jest wykorzystanie Res-Q-Rench jako składanego klucza do łączenia i rozłączania przyłączy Storz 52-75-110 w hydrantach, samochodach czy liniach wężowych. Narzędzie posiada zakończenie pozwalające na szybkie i bezpieczne wybijanie szyb hartowanych w pojazdach.

Podsumowując: Res-Q-Rench to urządzenie 5 w 1: podważa, przecina pasy, wybija szyby, łączy/rozłącza łączniki Storz 52,75 i 110, otwiera/zamyka zawory.

 

Dane techniczne:

Parametr Wartość
Obsługiwane złącza Storz 52, 75, 110
Wymiary złożonego (dł. x szer. x wys.) [mm] 210 x 80 x 20
Wymiary rozłożonego (dł. x szer. x wys.) [mm] 320 x 80 x 20
Masa [kg] 0,14
Materiał Nylon