Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Torba do defibrylatora AED Philips FRx

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 102140
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
  • szt.
  • Cena netto: 430,00 zł / szt. 528,90 zł / szt.

Torba do defibrylatora AED Philips FRx

 

Torba transportowa Torba transportowa to oryginalny produkt Philips, pozwalający na bezpieczne transportowanie i przechowywanie defibrylatora Philips FRx. Wykonana z solidnego tworzywa - uretanu w kolorze czerwonym, który wytrzyma ewentualne uderzenia i upadki. Zapinana na rzep ułatwiający dostęp do defibrylatora, wyposażona w poręczny uchwyt. Torba posiada specjalne przegrody na akcesoria dodatkowe i co ważne jest łatwa do czyszczenia.

 

ŁATWY DOSTĘP

Dzięki zastosowaniu zapięcia VELCRO® użytkownik ma ułatwiony dostęp do defibrylatora. Torba posiada wygodny uchwyt oraz rzep który pozwala na szybkie jej otworzenie oszczędzając czas w trakcie akcji ratunkowej. Torba umożliwia podgląd diody kontrolnej dzięki obecności okienka inspekcyjnego. Otwory w torbie na wysokości głośnika pozwalają usłyszeć sygnały alarmowe.

 

LEKKA I PORĘCZNA

Dzięki swojej niewielkiej wadze ułatwia pracę ratownikowi a wygodny uchwyt uniemożliwia wyślizgnięcie się z ręki.

 

WYTRZYMAŁA I TRWAŁA

Torba do defibrylatora FRx jest wzmocnionym etui wykonanym z uretanu. W dostateczny sposób chroni AED przed upadkami i uderzeniami i ułatwia jego transport. Torba jest wykonana z lekkiego ale wytrzymałego uretanu, który jest łatwy do czyszczenia, dzięki czemu torba na długo zachowa dobry wygląd.>

 

POJEMNA

Torba FRx mieści i chroni nie tylko defibrylator FRx, ale także: zapasową baterię, dwa komplety elektrod, klucz niemowlęcia/dziecka oraz skrócony poradnik. Wszystko czego możemy potrzebować na miejscu akcji ratunkowej mamy pod ręką! Specjalne przegrody na akcesoria dodatkowe ułatwiają utrzymanie porządku.

 

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !