Masz pytania?  zadzwoń Zadzwoń: 22 750-62-49 lub 605 377 500 (godz 8.00-16.00)           newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy na zakupy.

Wkładka bawełniana przeciwpotna do rękawic elektroizolacyjnych ELSEC

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 100949
  • Dostępność: Dostępny z magazynu lub na zamówienie Dostępny z magazynu lub na zamówienie
    Czas realizacji: 2-4 tygodnie
  • szt.
  • Cena netto: 10,00 zł / szt. 12,30 zł / szt.

Wkładka bawełniana przeciwpotna do rękawic elektroizolacyjnych ELSEC

 

Rękawice ELSEC są rękawicami pięciopalcowymi, charakteryzują się anatomicznym kształtem, elastyczną i gładką powierzchnią co umożliwia swobodną pracę i posługiwanie się narzędziami, także w czasie używania z:

  • wkładkami przeciwpotnymi wykonanymi z cienkiej bawełny. Wkładki zdecydowanie poprawiają komfort pracy, izolują dłoń od lateksu, z którego wykonana jest rękawica ELSEC oraz dobrze wchłaniają pot. Dzięki temu dłonie są suche, praca jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Jednocześnie łatwiejsze jest przechowywanie, konserwacja i utrzymanie w czystości rękawic ELSEC.

 

Te wkładki bawełniane należy stosować z rękawicami elektrostatycznymi Elsec (akcesoria na dole opisu).

 

UWAGA - rękawica elektroizolacyjna w czasie przechowywania musi być sucha wewnątrz i z zewnątrz. Wkładka bawełniana w przeciwieństwie do bawełny flokowanej jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości i zachowaniu higieny, w każdej chwili można wkładkę wyjąc, uprać, wysuszyć i ponownie założyć na dłoń.

 

Wybierz SupermarketStrazacki.pl !